Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kajálásnál erre lehet hogy...

Kajálásnál erre lehet hogy TÉNYLEG figyelni kéne?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 24. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Már nem azért, hogy megsértselek-bár ezen biztosra veszem, hogy meg fogsz-de még te osztod nagyban a táplálkozással kapcsolatos tanácsokat. Amelyek nem mellesleg sokszor rikító, koholt, túlokoskodott, kifacsart féligazságokra épülő baromságok. És még ezt próbálják nagyon modernnek és újkeletűnek feltüntetett "tudományos" burokba csomagolni. Szégyen, de meg is látszik a válaszaidból összeszedett átlagolt értékeléseden. Ne haragudj, de ennek már ki kellett buknia. Régóta figyelem a válaszaidat, sorry.
2013. jan. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem sértődöm meg, ugyanis az alap téma nem az én, hanem a Tesztoszteron.hu-n is képviselt fontos, megszívlelendő helyzet.


Az, hogy a többségi véleménynek (ki hogy pontoz válaszokat) ki hisz, személyes ügy, volt hogy én is úgy gondoltam millió légy biztos nem tévedhet.. aztán tapasztaltam, rosszat is jót is, már nem hiszek rögtön a többség szavazatában, így a 90%-os válaszolókat és a 40-50%-osakat sem a százalékaik alapján kezelem. De még a 30%-osakat sem :)

2013. jan. 24. 23:26
 3/4 anonim válasza:
100%

Én senki hozzáértését nem akarom megkérdőjelezni, de ez a cikk hihetetlenül hatásvadász, és áltudományos.

"A gabonák savasítják a szervezetet, XY egyetemi kutatás"

Tipikusan olyan szöveg amit a sok hülye gondolkodás nélkül bevesz, akkor persze még alá is van támasztva szép csillivilli kémiai/biológiai 'szakszavakkal' mint pl sav-bázis egyensúly, kalcium szint, - és mivel ugye a többségnek nincs fingja se a kémiáról/biológiáról, ezért elhiszik mert hát biztos fasza. Természetesen itt a varázsszó is, 'Egyetemi kutatás', na hát akkor ez tuti csak király lehet. Az egyetemeken ha egy kutatócsoport publikál valamit az úgy fasza ahogy van, és innentől kezdve tényként kezelendő. NEM! (lásd Arzén-baktériumok esete)

2013. jan. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen. Le fogom vágni az ujjait annak aki azt a savas dolgot beleírta. Megérdemli nem? Emiatt veszíti el a hitelét a cikk a kritikusok szemében. Ennek hála a kritikusok krónikus gluténmérgezésben fognak élni.


Amit savasodásnak mond, és véső soron a kalciumvesztéshez vezet, az valójában szimplán csak a gabonák anutritív hatása, pont. Én sem értem hogy került bele úgy mint savasodás. Nagyon bulvár, a többi rész viszont megalapozott.

2013. jan. 25. 07:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!