Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok és most szeretn...

17 éves vagyok és most szeretném elkezdeni a ritmikus gimnasztikát ez lehetséges még?

Figyelt kérdés
17 lassan 18 éves leszek és most szeretném elkezdeni, már régóta érdekel ez a sport és azért akarom még ilyen korban is elkezdeni mert elég hajlékony vagyok és úgy érzem ha elkezdenék rá járni elég hamar el tudnám sajátítani az alapokat. Szerintetek még meg éri elkezdeni? És tudnám is csinálni úgy hogy most kezdem el ilyen korban?

2013. jan. 23. 22:09
 1/5 poiu ***** válasza:
Versenyszerűen sajna nincs esélyed. Élvezetből? Bármit, bármikor.
2013. jan. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, már 4-5 évesen el szokták kezdeni.

Hiába hajlékony valaki, de azokat a bonyolult labdafeldobásokat, elkapásokat, magunkon gördítéseket, ugyanezeket buzogánnyal stb. évek alatt lehet csak megtanulni.

2013. jan. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem. Hát szeretném elkezdeni de attól tartok ha el is kezdem akkor én leszek az egyetlen 17 éves a 4-5 éves kislányok között ami kicsit gáz is lenne. Pedig nagyon szeretném elkezdeni de már tuti esélytelen.
2013. jan. 23. 22:29
 4/5 anonim válasza:
húgom is 5 évesen kezdte...de ha csak élvezetből tolod,az is szuper!
2013. jan. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dorcs777 válasza:
Arról nem is beszélve, hogy irdatlan gyorsan kell másolni a lépéseket, begyakorolni, tökéletesíteni. és rengeteget kell nyújtani, és még annál is többet. én legalábbis ezt tapasztaltam magamnál.
2013. febr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!