Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők, kondisok! Ti...

Testépítők, kondisok! Ti tényleg bírjátok ezekkel a "vacak" ételekkel?

Figyelt kérdés

Nem rossz indulatból kérdezem,én is aktívan sportolok és rendszeresen járok konditerembe.Kipróbáltam a szokásos,már sablonos étrendet is.Gondolok most a zabpehelyre,csirkemellre,rizsre,halra stb...Fogyasztottam hozzá fehérjét is,de nem tudom értékelni a dolgot.Olyan gyorsan átrobogott rajtam,hogy óránként kellett ennem.

A másik a futás és a zsírégetés!?Ez is baromság.Néhány km futás után szédülök az éhségtől és muszáj szalonnáznom.

Egyszerűen kidőlök ezektől a kalóriaszegény kajáktól.Az erővel és állóképességgel nincs baj,de értelemszerűen nem is tudok leszálkásodni.


Hogy bírjátok?A "szépségért meg kell szenvedni" elvet követitek?Vagy a kalóriaigény múlhat a genetikán is?


2013. jan. 23. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
A kondisok leginkàbb tömegelni szoktak, nem hiszem hogy olyankor éhes lennél, a diétàknál is meg lehet oldani: keto, leangains stb
2013. jan. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én meg azt szeretem amikor egy táncos mondja hogy a kondi nem sport, az olyan mint nekik a smink
2013. jan. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Basszus ez egy masik kerdeshez kellett xddd
2013. jan. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én jól bírom, szeretem a csirke-rizst, este alig várom a túrót és reggel is szuper a zabpehely proteinnel.
2013. jan. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére a kedvencem a finom, sovány csirkemell, extrém ektoként pedig ehetek kb bármit, szálkás maradok :D Csak a mennyiséggel van néha gond.
2013. jan. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!