Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem érzem a mellem...

Miért nem érzem a mellem fekvenyomásnál és ferdepados nyomásnál? Próbáltam súlyt növelni úgy se érzem mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pont kisebb súly kell és kontrolláltabb kivitelezés.
2013. jan. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
mert lehet, hogy tricepszből nyomod, valahogy úgy, mint a súlyemelők lökéskor. Probáld szélesebben picit és a könyököd ne a térded felé, hanem inkább kétoldalra nézzen. Nyomj kisebb súllyal dupla annyit az elején, amíg rá nem érzel...
2013. jan. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 poiu ***** válasza:
Igen, próbaképpen csinálj egy pár durva tricepsz gyakorlatot előtte és meg fogysz lepődni :-)
2013. jan. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

valszeg nincs kialakult agy izom kapcsolat a részen.

szerintem térj át az egykezessel végzett fekvenyomásra és tedd be az aznapi napi programba a tolódzkodást is.

2013. jan. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mióta eddzel, de ha nem rég óta, akkor valóban, lehet hogy a megfelelő agy-izom kapcsolat még nem alakult ki.

Próbáld meg kisebb súllyal, szélesebb fogással, érezd, hogy feszül a mellizom. Különben variáld a gyakorlatokat, és azok sorrendjét, ha egyik edzéskor rúddal nyomsz fekve, akkor másik nap egykezes súlyzók menjenek, de a gyakorlatok sorrendjét is variáld. Így mindig másfajta stimulációt kap az adott izom. Nálam például nincs két egyforma edzés:)

2013. jan. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!