Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagy fába vágom a fejszém, de...

Nagy fába vágom a fejszém, de vajon sikerülhet-e? Tanácsokat szeretnék tőletek.

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok, 1 kis gyermekem van, nyáron lesz 2 éves. Nem sportoltam igazán, gyerek koromban anyum vitt úszni és balettozni, miután meghalt (8 éves voltam akkor) nem vitt többé senki sehová.

14 évesen beiratkoztam egy lovastanfolyamra, 2 évig jártam, de meguntam mert az oktató 2 év után sem engedett vágtázni, de nem csak engem. Pedig ezt szerettem.

Most így szülés után 1,5 évvel 8-10 kg súly felesleggel nagy fába készülök vágni a fejszém. Szeretnék egy kicsit izmosítani, szálkásítani, szép kocka hasat, szép combokat, karokat.

Jelenleg cardió tornázom itthon, futni, járok és aerobicozom, hogy a testzsírom csökkenjen.

Szerintetek nem vagyok túl öreg egy kis izomtónus növeléshez? Ha nem, milyen gyakorlatokat, gépeket, órákat tudnátok javasolni?

Egészségesen étkezem, sok húst és zöldséget, kevesebb gyümölcsöt, és még kevesebb gabonát és tejterméket fogyasztok. Igyak valami fehérje turmixot mellé?

Kérlek segítsetek, hogyan kezdjek neki?



2013. jan. 20. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Súlyzós edzés kell és szálkásító diéta. Sok izmosodás nem lesz, mivel az izomnöveléshez tömegnövelő étrend kellene. De akkor meg nem tudnál zsírt leadni. Szóval egyszerre nem megy.:)

Itt találsz jó terveket:

[link]

2013. jan. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 aikiboxer ***** válasza:
100%

Túl "öreg"? 26 évesen? Dehogy... nagyon fiatal vagy.


(a) Ha nincs a közelben női ugrabugra (hot iron stb.), vagy nem szeretnél ilyenre járni, akkor:


(b) A legolcsóbb és legyegyszerűbb otthoni módszer. Vedd meg a Fegyencedzés c. könyvet, és heti 2 kocogással/ugrálókötelezéssel/egyéb kardio edzéssel kombinálva csinálgasd. Ezzel el tudsz jutni egy jó szintig egy év alatt, utána el tudod dönteni, hogy elég-e ez Neked vagy szeretnél konditerembe is járni.

[link]

A fóruma:

[link]

Nem kell hozzá semmilyen gép, se súlyzó, csak egy húzódzkodó rúd vagy egy fitness park a közelben vagy egy jó magasságban lévő faág. :)


(c) Vagy: kezdj el konditerembe járni és gyúrni.


(d) Vagy: keress egy kettlebell vagy crossfit edzést a közelben és csináld ezeket. Mindkettő ütős. :)

2013. jan. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy fa ez, menni fog simán :D
2013. jan. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 poiu ***** válasza:
100%

10 kg plusz 26 évesen? Láncfűrész!

Jól csinálod, valóban kell erőedzés, ahogy elöttem írták. Én csak lelkesíteni akarlak, 60 évesen fogytam 20 kilót, egy éve gyúrogatok és képzeld, látszik. Gyerök vagy, menni fog! Ja és nem szenvedek, élvezem, zöldség, hús, gyúrás, séta.

2013. jan. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagy fa,de mi most láncfűrészt adunk a kezedbe:D

Szerintem a konditermet próbáld ki.Ott mindenre megfelelő gyakorlatokat tudsz csinálni,motiváló a hangulat és ha normális hely akkor segítséget is kaphatsz.Ha fehérjeturmixot/zsírégetőt akarsz venni akkor a Biotech USA termékek nagyon jók.(nem reklám)

Szálkásító étrend jó,de adhatsz hozzá némi plusz fehérjét.

2013. jan. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hol itt a nagy fa? Simán menni fog, ha normálisan csinálod, előttem már leírták, hogy kell.
2013. jan. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Ott a nagy fa, hogy most rendszeres sportolást kívánok végezni, éveken át, holott eddig a kisujjam sem mozdítottam meg, eltekintve a 2 példától, de hát az se sok minden.

2013. jan. 21. 11:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!