Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem tudom mit csináljak?

Nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy elkezdtem járni birkózásra 3hét után az edzőm el akart vinni szlovák bajnokságra.Hát rözgő kezekkel el is mentem 2.szlovák bajnok lettem,a szlovák bajnok 1pontal tudott megverni.Nagyon örültem az edzőm eddig is nagyon biztosvolt benne hogy nagy befutó lehetek.Ezt ugy értem el hogy 1éve csinálom a fegyencedzést.De a dolgok megváltoztak az edzéseken csak azért hogy erősödjek vagy ojannal tett egybe hogy vagy 2-3 éve keményen birkóznak vagy felnőttekkel.De én ezt ugy gondoltam hogy 1szer2szer lemegyek edzeni hogy meglegyen az aerob edzés.De az edzőim azt akarják hogy képviseljem dunaszerdahelyt és szlovákiát ezért orditoznak velem meg olya célokat adnak hogy két hét alatt pl.3-5kg foggyak le.Most meg azzal jöttek hogy 1edzésnappal több lesz.Már nagyon belefáradtam volt hogy könnyeztem a kötélmászás közben mert vérzett a kötéltö a kezem ekkor kezdik messz fel mássy fel.De igy meg nem tudok otthon edzeni és pont most kaptam meglepetésnek szülinapomra egy 200euros edzőgépet amin most nem tudok edzeni mert birkozástól nem tudok regenerálódni.De én örömel szeretnék sportolni.Szerintetek otthagyjam,már nem birom?

2013. jan. 19. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldönteni, hogy mi a fontosabb. A birkózásban elérni minél jobb eredményeket vagy simán edzegetni. Én, ha ilyen jó lennék valamiben, akkor nem adnám fel, de majd írnak mások is.:)
2013. jan. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az írásod alapján azt feltételezem, hogy úgy 12-14 éves lehetsz. Ha ennyi évesen szlovák bajnok vagy akkor mindenképpen fojtatnod kellene. Az edzőgépet meg el lehet adni.
2013. jan. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"lemegyek edzeni hogy meglegyen az aerob edzés"


szóval ha jól értem a birkózásban semmi komoly törekvés nem volt az elején csak az hogy meglegyen az aerob edzés?

2013. jan. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem adom fel kössz hogy erőt attatok hogy birjam
2013. jan. 19. 21:29
 5/6 anonim ***** válasza:
A kemény munkával elért sikerélmény az egyik legjobb öröm:) Viszont az edzőnek szólhatsz hogy ne üvöltözzön mert úgy nem nagy boldogság lejárni edzeni. (Az edzők mindig a legjobbat akarják kihozni belőled, csak néha átlépik ezzel a határokat...)
2013. jan. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát van rá idejuk 2és fél három orás edzések vannak
2013. jan. 19. 22:06

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!