Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 17 éves fiúnak milyen tömegnöv...

17 éves fiúnak milyen tömegnövelő ételt ajánlotok?

Figyelt kérdés
lehet hülyén hangzik a kérdést. 17 évesen 172 cm vagyok és 66 KG. normál átlagos fiú vagyok, 34 es bicepszel. 2 éve edzem és az étrendet is betartom! nem szedek semmilyen tápkiegészítőket, majd talán 23-24 évesen fogok, de addig nem. Kockahasam nincs, kis háj van rajta, htöbb fél évet edzettem hasra hogy legyenek kockák, de semmi. nemis nagyon érdekel a 6pack, legalább így nehezebb leszek :P Egyek valami zsírosat, chipset, minden szarságot, hogy nehezebb legyek, vagy mit ajánlotok? Igen tudom hogy a tömegemet izomból akarom, de azok csak évek kérdése? Magasságra fogok még nőni azis + súly a csontok végett.

2013. jan. 19. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem vagy tisztában az egésszel.


[link]


Olvasd el légyszíves, az egészet, le van írva benne minden.

2013. jan. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bumbi02 ***** válasza:
Kockahasad szálkásítás után lesz. Tömegelés közben ne is várj kockahasat. És nem zsírosat kell enni, hogy nehezebb legyél. Attól csak hízol. Sok szénhidrátot kell bevinni, ha tömegelsz. De sport,mozgás kategóriában pontosabb válaszokat kapsz.
2013. jan. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

semmit,a Jo Isten áldjon meg! egy ismerösöm,drága jo barátom,is szedett összevissza ilyet,kapott egy influenzát,és a legyengült immunrendszerü szervezett 9 nap altt elvitte öt,egy makkegészséges,29 éves 100 kilos férfit!Élete virágjában!

a rohadt szerek miatt.

Ezért kérve kérlek ismeretlenül,ne tedd tönkre magad,legyengiti a szervezet védekezörendszerét!

2013. jan. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!