Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes Izomtömeg...

Hogyan érdemes Izomtömeg növelő turmixot fogyasztani?

Figyelt kérdés

Edzőterembe járok hobbi szinten, csak a mozgás miatt, heti 3x kb 2 éve rendszeresen. (előtte is sportoltam, csak nem ilyen jellegűt) Viszonylag vékony alkat vagyok 185cm/75 kg, szeretnék némi izomot, hogyan érdemes használni az italt? Gainer 3000 ha jól rémlik amit vettem, azt írja, napi 2x. Érdemes csak az edzés napján előtte, utána, vagy aznap reggel, és edzés után, vagy akkor is, amikor nincs edzés? Mi az optimális? Egy olyan +5 kg izom elérése a cél 1 év múlva. Biztos van sok hozzáértő, kérnék ötleteket. Köszi.


(Tudom az étrend is fontos, de ezt most hagyjuk.)



2013. jan. 16. 01:17
 1/9 Takumi ***** válasza:
Az étrend nagyon fontos:DD Edzés után+gyors ch. Reggel is mehet 1. Kéréds mennyi fehérjét viszel be.
2013. jan. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Napi fél liter tej, sajt, időnként tojás, hús, de szerintem pont annyi, amit a szervezet elhasznál, mert a súlyom nem változik már egy ideje.
2013. jan. 16. 01:24
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából valami csodát várok ettől a turmixtól :)
2013. jan. 16. 01:25
 4/9 anonim válasza:

Akkor leírom az alapokat: naponta 2 gramm fehérje/ testsúlykilogramm, 5 gramm szénhidrát/ testsúlykilogramm.

Azaz, ha 75 kiló vagy, akkor 150 gramm fehérjét, és 375 gramm szénhidrátot kell minimálisan bevinned naponta.

Namost, tegyük fel beviszel 110 gr fehérjét...pótolni kell a maradék 40et... de már nem tudsz többet enni. Mit csinálsz? Turmixxal pótlod!!

Gainer 3000et felejtsd el, Tescoban átcímkézett marhaságokat árulnak... a BioTech több mint 3 éve nem gyárt kék tasakos terméket. A BioTech boltban kapsz HyperMass 5000 nevű készítményt, ugyanannyiba kerül mint a Gainer 3000, csak ez megbízható.

Reggel menjen belőle 1 adag, edzés után 100 gramm. (1 adag 65 grammos). Tehát napi majdnem 3. Ha soknak találod, és nincs ennyi pénzed rá, akkor a reggeliből vegyél le, de az edzés utáni 100 gramm mindig menjen!! Az legyen a kiinduló pont!!

Kérdésed van, írj!!

2013. jan. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Tejet pedig nagyon gyorsan felejtsd el, tönkreteszi az egészet!! Ne igyál soha!!

Turmixot is vízzel csináld!!

2013. jan. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Osynho ***** válasza:

"szerintem pont annyi, amit a szervezet elhasznál, mert a súlyom nem változik már egy ideje."


És akkor hogy akarsz +5kg izmot építeni? Remélem nem a tömegnövelőtől várod, hogy rádcuppantsa? :)

2013. jan. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Profik vagytok, megfogadom a tanácsokat, köszönöm.
2013. jan. 16. 01:47
 8/9 anonim ***** válasza:
ha esetleg vennéd a fáradságot és elolvasnád,hogy miből áll az a turmix,akkor nem kellene csodára várnod.
2013. jan. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az étrendet ne hagyjuk, szerencsére a többiek leírták már. Étrend nélkül semmit nem érsz, mert ez nem csodaszer. Pusztán fehérje és szénhidrát, amit egyébként szilárd kajából is be tudnál vinni, csak ennek megvan az az előnye, hogy gyorsabban szívódik fel, így edzés után az izmok magukba tudják szippantani a tápanyagokat. De csodát ne várj ettől, normális étrend híján meg nem hogy csodát, semmit ne várj.
2013. jan. 16. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!