Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vettem power protein -t, de...

Vettem power protein -t, de szornyu az ize. Alig birom lenyelni. Nincs valami tippetek, hogy mit csinaljak? Valahogy finomabba tenni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 15. 21:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
jaj fúj nemjó az íze...:S ÉS AKKOR MIVAN?nem szeretni kell megenni,ez a sport nem a nyámnyiláknak való és főleg nem az ízekről szól,nekem volt olyan hogy behánytam az esti túrótól de megettem,nehogymár egy proteint ne tudj meginnni??melyik az?
2013. jan. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%
bocs most látom hog power protein ami mellesleg egy nagy rakás sz.ar de mondjuk a semminél több
2013. jan. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
a csokis 100% wheynek szerintem nincs olyan retekszar íze
2013. jan. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"jaj fúj nemjó az íze...:S ÉS AKKOR MIVAN?nem szeretni kell megenni,ez a sport nem a nyámnyiláknak való és főleg nem az ízekről szól,nekem volt olyan hogy behánytam az esti túrótól de megettem,nehogymár egy proteint ne tudj meginnni??melyik az?"

jajj hol is olvastam már ezt hmmm áhá Bunnynál az Edző vélaszolban...vagy a Sárga Kapszulában nahát nagyon kreatív válasz foleg ha egy diétázó lány a kérdező (ha Bunny vagy akkor bocsi :P)

Kérdező:

Tegyél bele fahéjat..vagy valamilyen aromát és máskor nr vegyél ilyet :D

2013. jan. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Megoldás lehet, ha mondjuk 2:1 arányban kevernéd egy whey proteinnel. 2 rész whey 1 rész szója.
2013. jan. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ugye elkevered azért vízzel? :D


amúgy ez nem ízvarázs kérdése.

2013. jan. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Edzés után szőlőcukorral simán elviselhető, ha meg javítani akarsz az ízén akkor tejjel idd, bár ez rontja a fehérje felszívódását, bár még mindig jobb mint ha kihányod. régen én is így voltam vele, de mostanra nem hogy elviselem, de meg is szerettem :)
2013. jan. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
igyál rá kólát
2013. jan. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
vagy próbáld meg itt: [link] itt ki lehet választani az ízt
2013. jan. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én azt csinálnám vennék egy ilyen whey proteint

[link]

és ezzel keverném, így a szója jelegzetes íze csökkene, másrészt pedig fel is javítanád, mivel a szója protein sajnos fitoösztrogen, BV 76-os, tehát nem teljes aminprofillal rendelkező, míg a whey koncentreátum BV104-es. Ha 2:1 arányben (whey /szója) akkor megfelelő lenne.

Hosszabb távon, pedig inkább whey, kazein, egg proteineket vegyél, biológiai haszonsulása sokkal jobb, íze jobb.

2013. jan. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!