Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ciki 18 éves lánylétemre...

Ciki 18 éves lánylétemre rollerrel járni?

Figyelt kérdés

Tervezem hogy veszek egyet mert szerintem az a legpraktikusabb közlekedési eszköz Budapesten. Könnyen eljutsz vele akárhová felpattanhatsz vele a villamosra. Nem tudják ellopni mert leadhatod suliban a portán.

És mégis megmozgat. Most emiatt hülyének néznének?

18/L


2013. jan. 6. 23:39
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Igen úgy 10 éve volt rollerem utoljára pont :D
2013. jan. 7. 01:08
 22/24 anonim válasza:
nekem otthon vidéken az első link van, pesten meg a második :D a második sztem abban jobb, h kisebb, kompaktabb, jobban lehet cipelni tömegközlekedésen, meg jókat lehet vele ugratni :D viszont ha magasabb vagy, ilyen 175-180 magas, lehet az első jobb, mert a második kicsi xd
2013. jan. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nem, simán jó, én mondjuk a kisebb kerekűre esküszöm, összecsukó szerkezet meg lehetőleg olyan legyen, ami egy csappal reteszel, nem gyorszárral szorít össze.

Roller is sok időt spórol BKVval kombózva, de a bringa még gyorsabb, megfelelő intézkedésekkel kiküszöbölhető a lopás, az esős időben közlekedés, stb.

(20F)

2013. jan. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 bundaguz válasza:
tanulj hozzá extrém trükköket..akkor biztos nem lesz ciki:D
2013. aug. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!