Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ciki 18 éves lánylétemre...

Ciki 18 éves lánylétemre rollerrel járni?

Figyelt kérdés

Tervezem hogy veszek egyet mert szerintem az a legpraktikusabb közlekedési eszköz Budapesten. Könnyen eljutsz vele akárhová felpattanhatsz vele a villamosra. Nem tudják ellopni mert leadhatod suliban a portán.

És mégis megmozgat. Most emiatt hülyének néznének?

18/L


2013. jan. 6. 23:39
1 2 3
 11/24 Mókusgyilkos válasza:

amúgy igen szerelem,szex / párkapcsolat :D

biztos gumírozott a kormánya... :D:D aztán meg ne csaljon.


az biztos h érdekes látvány lenne.

2013. jan. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
Hát ha jól esik,járj azzal.
2013. jan. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:

Szerintem jó ötlet.

Az meg ne foglalkoztasson, hogy ki mit gondol. Ciki? Ki szerint? Aki még a szomszéd utcába is autóval jár? Hülyének néz az, akinek még a bicikli is kihívás? Ugyan már...

2013. jan. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Jön a Bori az 5-ös rollerjével

Megelőzöm az SL triciklivel

2013. jan. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
szerintem egyáltalán nem ciki, bár in a biciklire esküszöm, de az esők miatt jobb(lévén, hogy tényleg össze tudod csukni és bkvre szállhatsz) de én a gyorsasága miatt inkább ez utóbbival járok, még, ha néha el is ázok 30++F
2013. jan. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:

Budapesten? Ott arra se figyelnének fel, ha egy krokodilnak kinéző mamuszba sétálgatnál. Vagy abba a búvár evezős cipőbe, mittudom én mi a neve. De igazad van, gyorsabban haladsz, jó buli, a többivel ne foglalkozz :D

Vegyél és járj vele :D

2013. jan. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
"A mi időnkben a rolleres gyerekeket még megverték, ma meg már *extrém sport* :S" (FreddyD)
2013. jan. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Gondolom itt senki sem roller szakértő de melyiket vennétek?


[link]


[link]

2013. jan. 7. 00:13
 19/24 anonim ***** válasza:
könnyűfémfelniset vennék!
2013. jan. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Nem fognak kinézni, hiszen a fővárosról van szó, emiatt ne aggódj, növeled szokszínűséget csak. Amire figyelned kell, hogy egyedi vagyi, gyalogosnál gyorsabb, bringásnál gyengébb. Adódhatnak helyzetek, amikor a közlekedők - gyalogosok, bringások - nem tudnak adott pillanatban hova tenni, ezért fokozott körültekintéssel kell lenned, mind magad, mind a környezeted miatt. Volt már egy rolleres trend tizenéve, most fellendítheted az ágazatot megint.
2013. jan. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!