Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehető legolcsóbb tömegnövelő...

Lehető legolcsóbb tömegnövelő étrendet segítene nekem valaki összeállítani?

Figyelt kérdés

Ezalatt azt értem hogy különféle értendkiegészítők nélkül.

Csirke rizs, egyéb főtt ételek nem igazán elképzelhetők, mivel iskolába járok 8-14:05-ig. Az edzés 14:30-kor kezdődik. Haza kb 17:30-kor tudok érni, főtt ételt akkor tudok leghamarabb fogyasztani.


Testsúlyom 66kg. 17F



2013. jan. 6. 20:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A halban kb 20g fehérje van, a csikemellben 25g.
2013. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nincs sok pénzed ezt tudom ajánlani: 2 liter teljes tej az pont 500 ft kb 1200 extra kalória = 66 g fehérje + 88 g szénhidrát+ 66 g zsir. Nem a legjobb formában vannak, nem a legegegészségesebb, de a tömeged növekedni fog az tuti ugyhogy átmenetileg jobban megéri mint + 200 g csirkemell mondjuk
2013. jan. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Bocsánat előttem már látom irták
2013. jan. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

500 ft - ból kijön kb 400g csirkemell, ami 100 g protein , nem 66. Emellett nincs benne egy rakás zsír.

Lássuk be csak utána kell számolni, nem drága fehérjeforrás a csmell..

2013. jan. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Huhh, hát az 5 zsemle büdzsé + 500ft tényleg necces. Általában azt szoktam mondani, hogy nem jön ki többre, sőt! Olcsóbb bír lenni egy tömegnövelő étrend, mint egy "szemétkaja" étrend. Kivéve, ha krumplistészta megy paprikáskrumplival általában. Az alá nem igen lehet menni összegben. Viszont ha pesti vagy ajánlom figyelmedbe a vásárcsarnokot, 1000-1100ft a cs.mellfilé kilója. Ha megnézed az egyes húsok/halak vagy tojás kilónkénti árát, illetve, hogy egységnyi árú termékben mi tartalmaz több fehérjét, akkor rájössz, hogy mindenképp a csirkemell a leggazdaságosabb. Ennyit a fehérjebevitelről. A szénhidrát viszont fillérekből megvan tényleg.
2013. jan. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

én úgy fogom mindegyik teljes kiőrlésű szenya mellé bedűtök 30g kevert fehérjét

Power Pro a Shop Builderen 11k most akciósan. Nem a legjobb fehérje, de ha keveredik még a búzafehérjével ami kenyérbe van meg az állatival ami a szalámiba/sonkába akkor megéri a pénzét, jó lesz, ha eddig szenyázással nőttem, most ettől tuti fogok xD


F19 183cm 76-77kg

2013. jan. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem ez a gond a kevert fehérjével, hanem a sok szójával van a baj. Az egy szójakupac, tele ösztrogén hormonnal és egyéb allergén anyagokkal, amik később gondot okozhatnak:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2013. jan. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A 11k-hoz csapj hozzá még 4et és akkor már tudsz venni myproteint ami egy jó minőségű tejsavófehérje.
2013. jan. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
És az 5kiló.:)
2013. jan. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!