Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehető legolcsóbb tömegnövelő...

Lehető legolcsóbb tömegnövelő étrendet segítene nekem valaki összeállítani?

Figyelt kérdés

Ezalatt azt értem hogy különféle értendkiegészítők nélkül.

Csirke rizs, egyéb főtt ételek nem igazán elképzelhetők, mivel iskolába járok 8-14:05-ig. Az edzés 14:30-kor kezdődik. Haza kb 17:30-kor tudok érni, főtt ételt akkor tudok leghamarabb fogyasztani.


Testsúlyom 66kg. 17F



2013. jan. 6. 20:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, hogy kb. hány forint áll rendelkezésre, így nem tudunk semmit se írni. Illetve suliba miért nem lehetne főtt ételt vinni? Ezt sose értettem, hogy miért kell mindig azon a szar péksüteményeken élni.
2013. jan. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Legolcsóbban csirkecomb-rizs kajával jönnél ki. Reggel protein+ zabpehely. Legolcsóbb protein a pwer protein lenne, de az szójás cucc, nem nagyon ajánlom, de ha a lóvé a fontos..

Suliba is lehet dobozban vinni!

2013. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mondjuk napi 500 ft-ot tudnék a mostani borzalmas étrendem mellé tenni. A mostani étrendem 8:00-tól-17:30 -ig 5 zsemle, 17:30-kor egy nagyobbacska evészet (2 tányér főzelék vagy egyéb házi koszt.) Vacsorára 2 szelet kenyér közte párizsi.
2013. jan. 6. 20:26
 4/19 anonim ***** válasza:
Fúha, hát ez baromi rossz. Még átlag embernek se tápláló, nemhogy valakinek, aki sportol. Szerintem ezt sűrgősen változtassad meg. A zabpehely olcsó, a rizs is olcsó.
2013. jan. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
párizsival és zsemlével nem lesz izom sajnos.
2013. jan. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

tejalapú élelmiszerek kimaradtak az étrendből úgylátom.

Pl 500 ft az kb 3 liter tartós tej ennek fehérjetartalma kb 90 gramm ami úgy ahogy jó is

vagy fél kiló túró az is kb 100 g fehérje v sajt ott pl márkafüggő

vagy tojás is lehetne 10 darab plusszba 500 ft ból ami angyjából 60 gramm plusz fehérje ezeket be tudod iktatni plusz étkezésnek és már ki is van egészítve az étrend fehérjedús tápanyagokkal.

2013. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Sajt, sovány túró az megoldható. Esetleg tökmagot tudok beszerezni ami tudásom szerint sok fehérjét tartalmaz. Ezekből kellene egy napi rendszerezett bevitelt készíteni, csak sajnos mint kezdő nem értek hozzá.
2013. jan. 6. 20:47
 8/19 anonim ***** válasza:

Akkor reggel mehetne zabpehely+tej (bár a tejet én kerülöm), majd 2,5-3 óránként pl valami fehérje+teljes kiőrlésű kenyér vagy rizs. Pl csirkecomb-rizs vagy tojás-rizs, esetleg tk kenyér-tojás.

A túró pedig este lefekvés előtt kellene.

2013. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Napi 3 liter tej úgy megfosat, mint állat, nem beszélve a többi cunciságról, ami a tejben van, meg arról, hogy egy olcsóbb csirkemell, vagy éppen a csirkecomb, de még fehérjeporból is van olyan, ami olcsóbb, mint a tejben levő fehérje egységára.

Amúgy mennyi most egy liter tej? Mert mintha emelték volna.

2013. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, megpróbálok több csirkét, illetve rizst fogyasztani. 100 gramm csirkében mennyivel van több fehérje mint a hal húsban?
2013. jan. 6. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!