Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 17 eves lany vagyok es eleg...

17 eves lany vagyok es eleg sovanyka, de szeretnem ha a fenekem kicsit izmosabb lenne, illetve domborubb letezik ra oylan gyakorlat amivel ezt losegithenem? Milyen idokoznknet kell ezeket a gyakorlatokat vegezni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Béres Alexandra vagy akárki más fajta popó tréning:D hatásos!:)

plusz ahhoz kell még egy kis fehérje meg szénhidrát magyarul többet kéne enned! és akkor az lesz !


Bár de ez attól is függ hogy sportolsz-e?

Mert ha igen nagyon nehéz lesz mert volt egy ismerősöm ő is vékony volt sportolt többet evett mint én fiú létemre de nagyon vékony volt...meg ez alkattól is függ!

2009. aug. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

kondi teremben van nagyon jó fenék gép általában :) azzal csinálhatod minden másnap, az szép kerek popót varázsolhat. meg ha már ott vagy akkor lehet edzeni lábra is , had formásodjon, meg amire szeretnél...

am vannak neten ilyen otthon végezhető fenék kerekítő gyakorlatok, bár szerintem az sok izmot nem tesz rá.

2009. aug. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
BBIICICKLII BICIKLIII :D de télleg izombol mennyél vele felálva és fincsi lesz a popsi
2009. aug. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
ja és ne szobabiciklivel kint a szabadba menny
2009. aug. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A biciklizest azt naponta?ugy hallodtam attol konnyen lehet fogyni es en azt igazna nem szeretnem.
2009. aug. 27. 13:30
 6/8 anonim válasza:
hát ha naponta nemis de legalább 1 héten 3 szor, de ha naponta csinálod előbb lesz formásabb, de az elején ne nagyon eröltesd meg magad. hát ha mozog az ember meg edz akkor már fogy, ezért kell enni többször, meg nem mindegy mit, de ha soványka vagy akkor húst hussal 18/F legalábbis nekem igy jó és bevált
2009. aug. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
naponta inkább fogyni fogsz keveset de feszes lesz rendesen;):D meg guggolások kitörések combra is jók
2009. aug. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
naponta inkább. fogyni fogsz keveset de feszes lesz rendesen;):D meg guggolások kitörések combra is jók
2009. aug. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!