Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek hátrány lehet ha...

Szerintetek hátrány lehet ha egy melledzésnél nincsen segítség?

Figyelt kérdés

Csináltam itthonra egy kis edzőtermet, van fekpadom is természetesen.

Eddig teremben edzettem, mindig volt lenn valaki akit ismerek, ha nagy súllyal dolgoztam, akkor segített, most hát ugye nincs ez, így nem is tudok jóval nagyobb súlyokkal dolgozni, nehogy rajtam maradjon.

Szerintetek ez meg fogja határozni, hogy jobban fejlődik-e a mellem, vagy nem? Úgy értem, hogy most vissza kell vennem a súlyból valamelyest.



2013. jan. 5. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha van már rutinod, akkor ez nem gond. Én tudom, hogy mennyit vállalhatok be. Ettől még nem dolgozom kisebb súlyokkal, max az utolsó ismétlés az nem segítséggel megy.

Szerintem nem hátrány.

2013. jan. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy idő után ugye tudod hogy kb mennyi az a súly ami megy ha nem megy akkor sincs gáz legörgetted magadról.
2013. jan. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 JayC ***** válasza:
szerintem is le lehet edzeni egyedül, mivel sokszor más választásom úgy sincs. de pszichésen sztem sokat jelent, ha áll feletted valaki, arról nem is beszélve, hogy erőltetett ismétlések, negatív nyomás stb. nem kivitelezhető segítség nélkül.
2013. jan. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!