Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek sérvem van?

Szerintetek sérvem van?

Figyelt kérdés
Vasárnap óta valami belefájdul jobb oldalt alól és azóta ha veszem a levegőt akkor érzem hogy húzódik ott valami,van hogy elmúlik,de van hogy érzem.Nem fáj csak húzódik ha veszem a levegőt :( És ahogy tapogatom magam érzek valami keményedést bal oldalt,elég kemény olyan mint ha izom lenne,de szerintem az húzódik :(( Szoktam súlyozni,de nem túl sok súlyal,a legnagyobb az 60kg volt,de szerintem az én sulyomhoz 78 kg az még elmegy.17/F
2013. jan. 4. 23:08
 1/5 A kérdező kommentje:
nem bal oldalt hanem jobb oldalt van keményedés :D Nem értem miért írom,hogy bal :S
2013. jan. 4. 23:10
 2/5 anonim ***** válasza:
a jobb oldalt alul anatómiailag nem valami pontos. szted így honnan mondjuk meg?
2013. jan. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jobb oldalt a köldökkel egy szintbe egész a csípő csont mellet majdnem van az a keményedés
2013. jan. 4. 23:17
 4/5 Takumi ***** válasza:
Menj orvoshoz. Lehet csak meghúzódott vmi de jobb biztosra menni. A kg meg hogy mozgattad?
2013. jan. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vakbél gyanú is lehet.
2013. jan. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!