Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Porckorong sérvem van, milyen...

Porckorong sérvem van, milyen mozgást javasolnátok?

Figyelt kérdés
Mozognom kell valamit mert megőrülök, több hétig feküdtem, mert szinte lábra állni sem tudtam, most már picit jobb a helyzet, de fogalmam sincs mi az a sport, mozgásforma amit végezhetek. Orvosom annyit mondott, feküdjek, sétáljak, de én nem így gondolom.Híztam hat kilót az állandó fekvés miatt, egész életemben rengeteget mozogtam, futás, úszás, kézilabda stb, de most mi lenne a megfelelő, hogy kíméljem a gerincemet és ne újuljon ki újra ez a fájdalom.?Van valami ötlete valakinek?
2011. márc. 22. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább keress fel egy normális orvost és tőle kérdezd meg, mielőtt valami rossz dolgot csinálsz!
2011. márc. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet azt kellene, mert az idegsebész dokim nagyon kímélni akar, de én tényleg megbolondulok már a semmit tevéstől.
2011. márc. 22. 18:05
 3/6 bix ***** válasza:

tűz sportorvoshoz. a gerinc izmaira fog egy jó szettet összedobni neked, és kiegészítő sportokat fog javasolni pl úszás.


de mindenképp csak orvostól hozott leletekkel, hogy tujda mivel áll szemben!


sok sikert és kitartást

2011. márc. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na látod ez eszembe se jutott! Köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 22. 18:40
 5/6 anonim ***** válasza:
nem afekvés miatt híztál, hanem a zabálástól. Az orvos azt monta, sétálj, akkor sétálj. vagy esetleg úszás.Amúgy jobulást.
2011. márc. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Életemben nem zabáltam már ne haragudj!! Hat hét fekvés elég volt ahhoz, hogy hízzak.
2011. márc. 23. 12:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!