Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a legnehezebb...

Szerintetek mi a legnehezebb sport?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi a legnehezebb sport/ ti mit sportoltok és abban a sportban mi tetszik? Vagyis szerintetek miért jó.:D Bicsi a sok kérdésért, csak kíváncsi vagyok mert én is sportolok:)

2013. jan. 4. 20:54
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Elhiszem..tényleg nem lehet könnyű:)
2013. jan. 8. 15:36
 12/25 ✮ʝօк&# ***** válasza:
100%
Ami az erőkifejtés szükségességét illeti, az erőemelés a legnehezebb nyilván..ami az állóképességet..?? talán ez a biciklis dolog, vagy futás. Én a tornát tartom a legnehezebbnek, mivel hatalmas küzdelmet kell folyatnod a gravitációval, amit kimerítő edzésekkel és fájdalmas nyújtásokkal érnek el. Nálam torna, habár nem vagyok tornász, de bármit megadnék, hogy olyan erőnlétem legyen mint nekik.
2013. jan. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Hát pont most jöttem edzésről és lesz egy kis izomlázam holnapra, tényleg nem könnyű:D (torna) De mikor osztálykiránduláson elmentünk biciklizni én már 20 kilóméternél úgy kivoltam hogy na:'D A súlyemelés még tényleg "nehéz" szerintem is:))
2013. jan. 8. 20:35
 14/25 anonim ***** válasza:
95%
Persze mindenki azt mondja amihez a legközelebb áll, amelyik sportot űzi. Minden sport nehéz versenyszinten, ha a legjobb akarsz lenni.
2013. febr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

A foci-fogyasztó is nehéz sport!


De a LEGNEHEZEBB A SUMO!!! Több mázsásak a sporolóik...

2013. febr. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
box, birkózás, ketrecharc...
2013. ápr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 balazsnagy válasza:
100%

Szerintem bármilyen sport elérhető az embernek ha kitartóan edz meg minden.

Ja és válaszd adok a kérdésedre:

A világ legnehezebb sportja az mikór Chuck Norris-al kell bunyózni vagy bármi más,de ő már olyan anyg ember hogy ez külön sportág :)

2013. júl. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 I lUV KOLBÁSZTÖLTŐ válasza:

Squash, magyar nevén fallabda. Ez a sport minden izmot megmozgat. Rengetegszer izomláz van a kezemben, fenekemben és a combomban. Aki nem tudná mi ez itt egy videó:

https://www.youtube.com/watch?v=l4-vt88hUxY

2014. szept. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:

Írta valaki, hogy a torna nem nehéz. Úgy érzem még nem próbálta ki....

Én igyan nem tornász vagyok, de ritmikus sport gimnasztikát, akrobatikát és moderntáncot is tanulok, ami ugyan nem olyan mint a torna, de hasonlít hozzá. Ehhez nem csak jó erőnlét kell, mint a biciklizéshez ( ne vegye sértésnek, nem az a célom) de hajlékonyság is. Mindkettőt nagyon sok edzéssel, gyakorlással, idővel és elszántsággal értük el. Szóval szerintem a torna, a tánc és az ehhez hasonló ''lenézett'' sprotágak a legnehezebbek.

2014. nov. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
Ne fikázátok egymás sportját mindegyik sportnak megvan a maga nehézsége. Még a skknak is.xd:-)
2015. ápr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!