Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a legnehezebb...

Szerintetek mi a legnehezebb sport?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi a legnehezebb sport/ ti mit sportoltok és abban a sportban mi tetszik? Vagyis szerintetek miért jó.:D Bicsi a sok kérdésért, csak kíváncsi vagyok mert én is sportolok:)

2013. jan. 4. 20:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
erőemelés, és erős emberek versenye
2013. jan. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom melyik a legnehezebb, de azt igen mi a legnehezebb a sportágamban. Műkorcsolyázom és ott folyamatosan kell új dolgokat tanulni. Hiába tanulod meg a dupla ugrást, meg kell tanulni a triplát is, ha azt tudod akkor a nehezebb triplákat stb. Az új dolgok tanulása meg a legnehezebb dolog az egészben. Az hagyám, hogy az ember 1000x elvágodik, mire megtanulja, de amikor megkérdezem az edzőt, hogy mennyi idő megtanulni valamit és a válasz az, hogy csináld meg 10 000! szer és menni fog, akkor az ember motívációja hamar visszaesik a 0-ra. Borzalmas amikor már fél éve gyakorlod ugyanazt, hiába gondolod, hogy na most megcsinálom még ha beledöglök is, szinte semmit nem fejlődik a dolog. Idegörlő amikor kicsit fejlődik az ember aztán a másik edzésen megint ugyanott van.. Ilyenkor kezd el a korcsolyázó arra gondolni, hogy ő nem is képes erre, feladja, főleg ha a társai közben fejlődnek ő meg nem. Ezt legyőzni nagyon nagyon nehéz. Viszont amikor megtanulod az a világ legjobb érzése, jobb, mint versenyt nyerni. Legyőzted önmagad és az elsőre na ezt soha nem tanulom meg dolgot mégis sikerül megtanulni. Aztán kezdődik előről az egész a következő ugrással.
2013. jan. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
bmx...
2013. jan. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Bármi ahol futni vagy ugrálni kell.
2013. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
tehát a testépítés nem nehéz sport?
2013. jan. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Dee az is!:D
2013. jan. 4. 21:30
 7/25 anonim ***** válasza:

A testépítésnél igazából magadnak "lövöd be" mit csinálsz és izmot fejlesztesz - teljesen más tészta mint pl. egy 4x200m váltó.


Szerintem - legalábbis tinédzserkori emlékeimre alapozva - a 4x1000 váltó. Főleg befutóként, amikor beesel a végén és azt sem tudod fiú vagy lány a nemed, hogy futnál tovább vagy bezuhannál a fűre.

De terepen futni sem rossz dolog, főleg ha előtte napokig esett és a kis buta futó csak "simatalpút" tesz be a sporttáskába. :D Aztán az emelkedőkön lendületből és akácba kapaszkodva tud csak felmenni - de 150-ből így is az első 50-ben van.


Miért jó? Mert elsőnek lenni jó (általában). :P De minden sportnak megvan a saját szépsége, legfeljebb csak az tudja értékelni aki csinálja. Ezt nem kéne bevallanom, de volt az idei olimpia hivatalos dalához egy korábbi olimpiák felvételeiből összevágott videó a "tecső"-n, nekem attól könnybe lábadtak a szemeim. Pedig nem vagyok - ma divatos szóhasználattal - pu.nci...

2013. jan. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
2013. jan. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Jó választás!xD Akkor a torna is nehéz:3
2013. jan. 5. 06:47
 10/25 anonim ***** válasza:
58%
Ez nem kérdés. Egyértelműen az országúti kerékpározás. 21 napon keresztül 2 pihenővel menni napi 200 kiló métereket. Ehhez képest egy torna az semmi. Ráadásul 6 szakaszon szinte max. teljesítményt kell egy csomó ideig nyújtanod. De ha csak csapatember vagy már az első nap is nehéz.
2013. jan. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!