Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ilyen étrend ill edzés mellet...

Ilyen étrend ill edzés mellet mi lesz a hatás?

Figyelt kérdés

Étrend: nem figyelek nagyon arra, hogy hány g fehérje meg ilyenek, de reggeli az kefir zsömle sajt vagy felvágott. Ebéd amit anyám fõz abba nincs beleszólásom csak annyi h ha a család tésztát eszik én barnarizst párolt zöldséggel. Délután gyümölcs Este kb az mint reggel csak nincs hús meg kefir hanem zsömléhez valami zöldség meg tejet iszom.

Edzés: minden nap biciklizés olyan 45 perc hétvégén több. Hétfõ szerda péntek csinálom a fegyencedzést kedd csütörtök pedig súlyzózás. Szombat vasárnap pihenõ.

Szóval ezzel kb mit érek el? Célom a fogyás meg az erõsödés sportosabb külsõ nyerése a nyárra.

Ezen mit alakítanátok és hogyan?



2013. jan. 3. 15:40
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
És minden nap ezt eszed? Megtudhatom hány kg vagy? Meg ugye nálatok van szálkásítás tömegelés. Ez akkor a szálkásítás? Ha tegyük fel kb azonos súlyban mozgunk akkor ez nekem is jó lenne? Mert ugye van köztünk némi különbség ha az edzettséget nézzük. Ja meg ha nem szedek proteint meg tápkieget akkor mivel helyettesíthetem?
2013. jan. 3. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!