Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi segítene abban hogy ne...

Mi segítene abban hogy ne legyenek pálcikalábaim? Futás? Torna? Milyen?

Figyelt kérdés
Már nagyon idegesít hogy folyton megbámulnak és nem tudom mit csináljak. Az osztályban sok vékony lány van de a lábuk normális. Nagyon vékony vagyok és a lábam is. Örököltem. A futáson kívül van valami más módszer? Futásnál mennyi időt ajánlanátok? (12. éves lány 6-os)

2012. dec. 31. 17:06
 1/10 dirtboy ***** válasza:
54%

a futás pont hogy nem jó.

tömegnövelő étrend legyen és irány a kondiba súlyzózni,de azért ha már ott vagy ne csak lábra edz.

2012. dec. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2012. dec. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az úgy para dirtyboy,hogy egy 12 éves lánynak konditermet javasolsz.:D Legtöbb helyen 18-as a korhatár,de legalább 14..:D Otthon próbálj meg tornázni,biztos van a neten csomó ilyen női fitness videó lábra is. Pl Rubint rékás stb.
2012. dec. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 dirtboy ***** válasza:
67%

hú gecc tényleg jó hogy szólsz,nem is néztem hogy hány éves.

megmondom őszintén a futáson kívül van e valami jó módszernél nem olvastam tovább.


12évesen még nem kell aggódni a comb vastagsága miatt,a fejlődésed még most fog beindulni még akár milyen is lehetsz 18-20éves korodra.

lehet 16évesen már tokéletes lábad lesz anélkül hogy bármit is csinálnál vele pl futnál vagy más sportot űznél.

szóval no para.

2012. dec. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nah szóval megint 2 órát kell irnom mert senki nem érti meg :D de nem baj :) attól füg mi akarsz lenni 6 ajtós szekrény vagy egy szálkás gyerek


mivel te lány vagy ne erőltesd megad :D

:)


de csinálhatsz szabályos gugolást ( fegyenc edzés könyv segit meg a youtube )



mag mondjuk táncolj meg stb olyan sportokat amik megmozgatják a lábakat mondjuk korcsoja :D attól kecses lábaid lesznek

2012. dec. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ez nem telt 2 órába de valaikor volt 1 óra
2012. dec. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 boboooka válasza:
nekem is nagyon vékony lábaim voltak,és elkezdtem kézilabdázni,és hát most eléggé jól néz ki a lábam. 1éve.!
2013. jan. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 N0rbi04 ***** válasza:
Azért a sport szerintem nem árt. Enni kell rendesen, nem diétázni meg stb, mert sokan azt hiszik attól lesz jó alakjuk. Otthon meg guggolás, fekvőtámasz, lábemelés.
2013. jan. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális, ha egy 12 éves lánynak pálcika lábai vannak. Serdülőkoran ez változni fog. Áltisós osztályomból, azok a lányok, akik ilyen fiatalon nem vékonyak voltak, azok később formátlan nagydarabokká váltak. Nyugi.
2013. jan. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

együk a szívedet :DDD

csak kajálj egész nap oszt hízol :) nem kell dömperlábúnak lenned 12 évesen :D

2013. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!