Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki mondana egy jó edzéster...

Valaki mondana egy jó edzéstervet?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy rendezett edzésterver mostmár, komolyabban belekezdeni a kondizásba.

Heti 4 alkalom, a súlyzós edzés kb 3/4 óra - 1 óra, na ezt a 4 alkalmat kellene beosztani, hogy melyik testrészt mikor, aztán 5-10 percre rá(nem tudom eltolni órákkal) kb 3/4 - 1 óra "lassú zsírégető" futás futópadon. Nagy baj az, ha rögvest utána futok, miután megvolt a súlyzós edzés? Turmix felét súlyzós, másik felét aerob után innám meg. Kajával nem kell foglalkozni senkinek. Futni mindenképpen akarok. Ja, meg itthon is van egy szobabicikli, tehát azzal is tudnám csinálni az aerobot, hogy ne mindig fussak.

17/F

176 cm / 72 kg (ha valakit érdekel)


2012. dec. 25. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez jó lesz egyelöre: [link]


De abban tévedsz, ha azt hiszed, hogy tudsz izmot növelni és zsírt égetni egyidőben. Vagy szálkásítasz vagy tömeget növelsz. Egyszerre naturálban nem megy, mivel különböző étrend kell hozzá.

2012. dec. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem tudom a 2-t egyszerre. Nem mondtam, hogy azt akarom. Most éppen szálkásítok, elnézést, ha nem írtam le tisztán.
2012. dec. 25. 22:12
 3/8 A kérdező kommentje:

A felosztás fura, még sosem csináltam mell-bicepszet egyszerre, de lehet pont ez lesz benne a jó. :)

A súlyzós edzés utánni futásról mi a véleményed?

2012. dec. 25. 22:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát nem volt tiszta.:), én 72kilósan nem nagyon szálkásítanék helyedben. De te tudod.:)
2012. dec. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szeretnék, mert zavar a kis csöcsim, meg, hogy csak a felső 2 kocka, meg összefolyik a vállam és bicepszem. :(
2012. dec. 25. 22:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Mehet utána kocogás, de kellene előtte plusz bcaa vagy/és glutamin, hogy izomból ne veszíts.


Változtatás a lényeg, 6 hét múlva válts majd másik tervre, pl mell-váll, láb, pihi, hát, kar.

2012. dec. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mármint kocogás előtt közvetlen, vagy az egész edzés előtt/után? Veszek ha kell bcaa-t és besztok napi 2-3 adagot, ha kell. Tudom, azért nem ártana.. :)
2012. dec. 25. 22:22
 8/8 A kérdező kommentje:
Az jó, ha reggel 1 adag bcaa edzés előtt/után 1 adag?
2012. dec. 25. 22:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!