Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csak én tartom a tömegnövelők...

Csak én tartom a tömegnövelők nagy részét átb@szásnak?

Figyelt kérdés

Szerintem a tömegnövelők nagy része, sokkal többe kerül, mint amennyit érne.A filléres cukrot eladják drágán egy kis fehérje granulátummal.

A 30% alatti tömegnövelők meg abszolút nem ajánlottak mezomorf/endomorf embereknek, csak az ektomorf hardgainereknek - mégis ezekből van a legtöbb a piacon.

Ráadásul a szénhidrát nagy része gyors felszívódású, ezért csak az edzés után ajánlott fogyasztani.

Félreértés ne essék, van egy pár tömegnövelő amit kipróbálnék (Up your mass, Carnivor mass), de alapból jobban jár az ember, ha külön veszi a tejsavót és a szőlőcukrot/vitargót/zabot és személyesen állítja be a neki megfelelő arányokat - jobb és olcsóbb is :)


Vélemények?


2012. dec. 25. 12:13
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ez a téglaporos hamisítvány a fűszerpaprikával volt...

Félreértés történt, nem testépítő, küzdősportoló vagyok - úgy értettem, hogy egy edzőtáborba (7nap, napi 3 edzés) ilyesmi tömegnövelőket vinnék magammal, ha vinnék.

2012. dec. 25. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!