Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csak én tartom a tömegnövelők...

Csak én tartom a tömegnövelők nagy részét átb@szásnak?

Figyelt kérdés

Szerintem a tömegnövelők nagy része, sokkal többe kerül, mint amennyit érne.A filléres cukrot eladják drágán egy kis fehérje granulátummal.

A 30% alatti tömegnövelők meg abszolút nem ajánlottak mezomorf/endomorf embereknek, csak az ektomorf hardgainereknek - mégis ezekből van a legtöbb a piacon.

Ráadásul a szénhidrát nagy része gyors felszívódású, ezért csak az edzés után ajánlott fogyasztani.

Félreértés ne essék, van egy pár tömegnövelő amit kipróbálnék (Up your mass, Carnivor mass), de alapból jobban jár az ember, ha külön veszi a tejsavót és a szőlőcukrot/vitargót/zabot és személyesen állítja be a neki megfelelő arányokat - jobb és olcsóbb is :)


Vélemények?


2012. dec. 25. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb bodys inkább csak divatból veszi ezeket, gőzük sincs mi van benne. Én is átbaszásnak tartom, a faterom gyúrós és ő túrót és szőlőcukrot eszik fehérjeshake helyett, sokkal jobban jön így ki minden szempontból.
2012. dec. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igazad van. Ezeknek a 80%-a amit valahol olvastam is hogy csak szemét, átverés. Olyanról is hallottam hogy valamibe csak téglaport tesznek egy kis ízesítővel meg néhány aromás cuccal hogy ne legyen feltűnő. Amik érnek is valamit, abba sok a vegyi anyag amik extragyorsan roncsolják az emberszervezetét, és nem véletlen van az hogy a sportolok akik az engedett cuccokat használják hamar leáll a szívük, lerobbannak, vagy megbuknak a dopping teszten mert oké hogy nem tehetett róla mert az engedélyezett szert használta de volt benne egy olyan összetevő amiről senki nem tudott és mégsem volt megengedett. Tehát szinte az összesnél vigyázni kell.

A fehérje porok, meg a kálciumok meg a vitaminos dolgok érnek valamit, de azokba sincs fele annyi vitamin mint a gyümölcsökbe vagy a természetes ételekbe. És sajnos a legtöbb amatőr vagy kevésbé amatőr sportolós, testépítő azt hiszi hogy ez ebéd, és ettől lesz izmos állat ami nagyon szomorú dolog szerintem, és pár év múlva meg csodálkoznak hogy miért robbantak le olyan hamar.

2012. dec. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 dirtboy ***** válasza:

ez így van de amíg sokan nem tudják a különbséget a kox meg a tápkieg közt addig nem kell félni a gyártóknak attól hogy ezt a vásárlók bizonyos része fel is ismeri és le áll a vásárlásával.

annyira tudatlanok sokan hogy meg sem nézik hogy mi is az amiért fizetnek.

a másik meg hogy itt a gyakorin is kiderül hogy sokszor nem is érdeki az embert hogy mit is szedett fel a lényeg hogy többet mutasson a mérleg meg hogy nagyobb legyen a karjuk.

az már nem érdekli őket hogy az a tömeg amit felszedtek izomtömeg vagy zsírtömeg.

orülnek neki hogy bezabáltak egy rakás pl ződ jumbót aztán felszaladt rájuk pár kiló.


a mai elképesztő idióta is megvolt már.

nevét nem írom nem akarom tovább égetni.

amit írt azt másolom.


/Egy próbát megér én is kiakarom majd próbálni.Jókat írnak róla nagyon meg a reklám arca Kai Greene,olyan gagyi nem lehet./


ebből a termékből indult.

[link]

nézzétek meg a termék leírást.


hihetetlen hogy valaki az ilyenben hisz.

amíg ilyenek élnek addig bármilyen szart el lehet adni bármilyen áron.

2012. dec. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jól látod.Ilyen a mi kis világunk,valójában nem az emberek választanak,hiába hiszik azt,hanem a multik mondják meg nekik,hogy mit válasszanak.Egyébként nekem ugyanez a véleményem a fehérjeporról is,nincs értelme költeni rá,max.ha csak edzés után issza az ember.A zsírégetők meg aztán a legnagyobb lehúzás...
2012. dec. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezt én is néztem hogy a külföldi tömegnövelők nagy része maltodextrin+ tejfehérje mert igy rá lehet írni hogy cukormentes, mig pl egy Jumbo prof az zabliszt, platinose, vitargo, dextróz, malto, fruktóz, + savó, meg egy csomó abàlószer.
2012. dec. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az up your mass meg ügyesen rejtegeti a fehèrjetartalmàt a komplex szènhidràtok mögött aminek nagyrèsze szója
2012. dec. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Félreértés ne essék, van egy pár tömegnövelő amit kipróbálnék (Up your mass, Carnivor mass)



Ezeket?!?! Az Up your mass protein alapja szója!! A dobozon félreérthetően jelzik nagy számokkal 26g lutamin, 9g leucin, 7g arginin, 23g BCAA. Csak hogy pici kis apró betükkel a doboz hátoldalán jelzik CSAK, hogy ez 2 adagban található. Azért ez nem mindegy!!!


[link]

2012. dec. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A arnivor Mass meg egy 27%-os proteintartalmú?!?! Mennyivel jobb, mint mondjuk ezek közül bármelyi kis?


Igen alacsony protein tartalaom %-ban


FA - Xtreme Mass Effect 15%

AminoStar - Actions Whey Gainer 14%

BioTech - Max Gain Plus 9%

Dymatize- Super Mass Gainer 16%

Muscletech - 100% Premium Mass Gainer 16%

Nutrend - Mass Gain 14%

Optimum Nutrition - Serious Mass 15%

Pro Nutrition - Pro Mass 14%

Scitec - Mass 8%

Trec Nutriton - Magnum 8000 13%

Gaspari - Real Mass 15%

Activlab - Musli Gainbody 16%

Universal - Gain Fast 15%

Amix - CarboJet Gain 15%



Activlab - Whey Gainbody D.P. 20%

ATP Nutrition - Maxi Gaint Mass 25%

Best Body Nutrition - Mass 7000 21%

BioTech - HyperMass 5000 25%

BioTech - Nitro Gain Gold 21%

BioTech Hyper Mass 5000 25%

Full Force - Forced Mass 22%

MuscleTech - Mass Tech Pro Series 23%

Mutant(PVL) - Mutant Mass 20%

NutraBolic - Mass Fusion 20%

Nutrend - Compress B.I.G. 26%

Olimp Nutrition - Super Whey Gainer 30%

Peak Supreme Mass Builder 25%

Pro Nutrition - Pro Gainer 28%

QNT - Metapure Mass 28%

Scitec - Jumbo 23%

Scitec - Mass 20%

Tested Nutrititon - Tested Gainer

Twinlab - Gainers Fuel Pro 20%

Weider - Crash Weight Gain 18%

Weider - Mega Mass 4000 19%

2012. dec. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A fehérje porok, meg a kálciumok meg a vitaminos dolgok érnek valamit, de azokba sincs fele annyi vitamin mint a gyümölcsökbe vagy a természetes ételekbe.



Ebbe a mondatban egy kis "információs képzavar van". A proteinben már amelyikbe plusszba teszek vitamin mátrixot, azt ne mazért teszik, hogy a napi vitamin szükségleted ebből fedezd! A felszívódás végett vannak benne, pont annyi amennyire szükség van.

2012. dec. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]


A probléma az, hogy ezt "gond nélkül" beveszik:

A Világ Első Marhahús Protein Izolátuma 350%-al Nagyobb Koncentrációjú, Mint a Marhasült és Nagyobb Koncentrációjú a Tejsavónál.



A TITKOS ÚJ MARHAHÚS PROTEIN TECHNOLÓGIA, AMIT KAI GREENE HASZNÁLT IZMAINAK FELPAKOLÁSÁRA ÉS A 2009-ES ARNOLD CLASSIC MEGNYERÉSÉRE!



Észbontó!!!!

2012. dec. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!