Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasra való edzés, étrend?...

Hasra való edzés, étrend? Többi lent.

Figyelt kérdés

Már 3 és fél éve edzek rendszeresen heti 4-5x konditeremben, fehérje, bcaa, kevés ch, sok vitamin ésígytovább' minden megvan, adott.

Azonban a hasamon eléggé vastag a bőröm (azért is tudom, hogy vastag mert láttam pár ismerősömnek jóval vékonyabb)és ez k*urvára (párdon') zavaró és megakadályozza a has edzésemet. Egyszerűen nem lehet kikockásítani, csak nagyon ,mérsékelten, viszont a csípőcsontom körül meg jól leedződött az évek során és az szépen úgymond összeszűkült-szép formát csinált a hasam alján.

Tehát akkor, hogyan tudnám a hasamon "elvékonyítani" (bocsánat, nem tudom mit kell írni) a bőrömet ? ? ? ?

Jöhet tanácsnak bármi, speciális kardió, étrend stb.

Profi testépítőtől kezdve a kezdőkét is SZÍVESEN elolvasom, tanulmányozom!


Köszönöm a válaszaitok is előre!


2012. dec. 24. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mást tenni: folytatni a grammpontos szálkásító étrendet, akár minimális ch-ra lemenni magas fehérjebevitellel. + Több aerob edzés. A végén a hasról is le fog menni a zsír.
2012. dec. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ahhhha, szóval az zsír és nem víz?? Ment a greenhand.
2012. dec. 26. 14:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Víz is, de hidd el, hogy van ott még zsír, csak onnan nekem is utoljára jön le.:)
2012. dec. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!