Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az ugye nem gond, ha a fegyenc...

Az ugye nem gond, ha a fegyencedzéseket nem az elejétől kezdem?

Figyelt kérdés
Nem olvastam végig a könyvet majd lehet elfogom, lényeg, hogy a 6 gyakorlat közül a fekvõtámaszt, húzódzkozást, guggolást és a lábemelést szeretném csinálni. Viszont a guggolásból simán ment a hatodik gyakorlat is. Kkor nem gond ha onnan kezdem? Egyébként nem célom eljutni mindenben a 10 gyakorlatig bár meg fogom próbálni... Egyszerüen csak sportolni szeretnék így télen is és jó dolognak tartom ezt az edzés fajtát.

2012. dec. 23. 20:01
1 2
 11/14 aikiboxer ***** válasza:
100%
#9 Akkor elmondom neked, hogy magamat is beleértve három embert ismerek személyesen, akiknek gerincproblémáik vannak, és a fegyenc híd jobb minden eddigi praktikánál, beleértve a profi gyógytornászt is. Helyesebben nekem gerincproblémáim már csak voltak, mert amióta a fegyencet csinálom, kutya bajom.
2012. dec. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ennek örülök:)
2012. dec. 23. 23:28
 13/14 aikiboxer ***** válasza:
Hát még én. :))
2012. dec. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az aki ostobán csinálja és aki okosan csinálja részek tényleg mindent elmondanak erről, de nekem is voltak kétségeim ezzel a kérdéssel kapcsolatban. Úgy oldom meg, hogy a Magánzárka edzéstervet tolom, ahol 3 napos ciklus 2x ismétlődik egy héten. Pl: húzódzkodás, guggolás, fogáserősítés van hétfőre és csütörtökre, és én egyik napon a könyv szerint, másik napon a saját szintemen haladok. Nyilván egy idő után a kettő össze fog érni, mert minél magasabb szinten vagyok, annál lassabban lehet fejlődni.

Próbáld ki. Kell minden nap 1 óra körüli szabadidő.

2013. jan. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!