Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki a kettlebellt használja?

Valaki a kettlebellt használja?

Figyelt kérdés
ahhoz volna pár kérdésem mondjuk a swingnél ahogy csinálom közben azért fáj a gerincmerevítőm mert még szokja a terhelést vagy vagy mert szarul csinálom? vagy mert jól csinálom és lazul kifele alapjában véve nagyon merev izomzattal rendelkezem
2012. dec. 23. 16:49
 1/8 A kérdező kommentje:
az a gond nem tudom megkülönböztetni,hogy most ez bedurran? vagy tényleg nem jól csinálom és azért fáj
2012. dec. 23. 16:50
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem az elején sem fájt pedig nem voltam túl erős.
2012. dec. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

bedurranni bedurran,de ha fáj,akkor a rossz a kivitelezés.

nem volt soha derékfájdalmam edzés közben-után,pedig gerincprobléma miatt kezdtem el.

2012. dec. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 N0rbi04 ***** válasza:
Én elején éreztem kicsit derekam, de nekem amúgy is nagyon gyenge a hátam. Később elmúlt. Hosszútávon semmiképp sem jó a jel. Figyelj gyakorlatok kivitelezésénél.
2012. dec. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és a snatch-nél ha kihajintom a levegőbe és fáj a vállam az durran vagy rosszul csinálom? az a gond kivitelezés elvileg oké mert látom tükör meg minden van,de valahogy nem oda érzem ahova kéne vagy nem tudom..
2012. dec. 23. 21:55
 6/8 N0rbi04 ***** válasza:
Itt van leírás videóval. De először érdemesebb lenne alap gyakorlatokat átvenni. Kezdve a falnál guggolással, ami a könyvben is van. [link]
2012. dec. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Pledkafi ***** válasza:
Kérdezz meg egy edzőt, írd le mi hol fáj és mikor...
2012. dec. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Grimmm válasza:
Azért nem mindegy, hogy az izom fáj vagy az ízület. A kettlebellhez szerintem érdemes szedni ízület védőt. Akármennyit is csinálod lehet, hogy rosszul vitelezel ki pár gyakorlatot és ott a baj.
2013. márc. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!