Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan ösztönözzem magam?

Asdnoname kérdése:

Hogyan ösztönözzem magam?

Figyelt kérdés
Na szóval van egy problémám .... Van rengeteg célom köztük a legfontosabb a kondi és az MMA egyébként még másik 2 fontos rappelés, jumpstyle tánc az MMA-ra 2 nagyon jó ismerősöm tanítana aki több éve járnak MMA-zni ,de én nekem vagy nem jó vagy nincs kedvem menni a kondival is ugyanígy van bátyámék berendeztek 1 otthoni kondit minden van szinte :) És megvan mindenre a lehetőségem jumpstyle táncot is tanítaná 1 ismerősöm ,de egyszerűen vagy nincs kedvem elmenni vagy elfelejtem.... Hazajövök hétfőn,kedden,szerdán fél 4re suliból csütörtökön fél 2kor itthol vagyok pénteken pedig fél 5kor hétvége meg szabad ... És sokszor nézek videókat annyira rámjön a keddvem ,hogy most MMA-zni kéne ,mert pl látok mutatványokat és megtetszik vagy valami kondis videót ösztönző zenére úgy rámjön az edzhetnék csak olyankor már késő.... Na szóval megvan az edzésprogramom hogy mit csinálok hetente és megvan minden hozzá ami kell csak egyszerűen magam kéne felbuzdítani hogy rajta csináljam ne pedig adjam fel lemegyek néha pl kondiba 1 héten 1x utána 2 hétig lese nézek ... pedig heti 3x lekéne mennem, de lusta vagyok meg vagy elfelejtem vagy nincs időm nyomorék suli miatt -.- Hogyan cisnáljam ,hogy ne felejtsem el vagy hogyan legyen kedvem csinálni ezeket? mert mikor látok 1 videót azzal kapcsolatban úgy megjön a kedvem hozzá ,de előtte meg semmi kedvem hozzá .... Segítsetek ! Egyébként itthon facebook jobban megy mint ezek mennének hogyan szokjak le a facebookról mert tanulás miatt is most rontok face miatt.... Nem akarok ennyire függő lenni napi 1 óra face is elég lenne erre 3-4óra face ... Segítsetek hogy a hobbijaim megvalósítsam mert ez az én célom !

2012. dec. 19. 21:56
1 2
 11/11 *Glissade* ***** válasza:

Jó, de ennél egy kicsit hoszabbra gondoltam:)


A veszíteni és feladni majdnem ugyanaz, csak annyi a külömség, hogy nyugodtabban alszol, és nem nyírja ki annyira az önbizalmat ha tudod, hogy bele adtál mindent:)

2012. dec. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!