Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá magam, lány...

Hogyan vegyem rá magam, lány létemre, hogy eljárjak egy konditerembe?

Figyelt kérdés

Egyedül nem nagyon akarok,sok barátnőm van,de egyik sem akar,mert lusták.Hogyan vegyem magam rá,hogy eljárjak?

Nem furcsa ha 14 évesen egyedül edzek?Mármint nem fognak rám furcsán nézni akik edzenek?


2012. dec. 13. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért néznének, senki sem 20 fős társaságokban jár eddzeni, vagy legalábbis nem sokan, de ők nem is fejlődnek semmit.
2012. dec. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nézz a tükörbe és gondold át mit akarsz változtatni magadon.Vagy tegyél ki egy képet az ideális alakról a szobádba és mindig amikor ránézel fogadd meg hogy ilyen leszel.De egy kis önostorozás se árt néha.(mmint gondolatban)

Ès nem fognak furcsán nézni,nyugi.Senkit se érdekel a másik,oda edzeni megyünk.

Ja,de szerintem beszélj egy személyi edzővel.14 éves lányként még gyakorlatok amik nem neked valók.

2012. dec. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat.
2012. dec. 13. 14:34
 4/11 JayC ***** válasza:
valószínűleg egyedül nem engednek súlyzózni, mivel legtöbb konditerembe 16+-os korhatár van.
2012. dec. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A korhatár hülyeség. Ha elmész terembe, 1-2 hét alatt összeismerkedhetsz másokkal, és velük edzhetsz. Nekem sincs állandó edzőpartnerem, de sokszor megbeszélem olyannal akit ott ismertem meg.


Motivációnak ezt nézd meg:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uO_j..

2012. dec. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 JayC ***** válasza:
hülyeség?? konkréten három ismerősömet zárták ki a hermina toweres gilda maxból, egyet pedig a dávid fittnessből koruk miatt. többi terembe nem tudom mennyire veszik szigorúan, de én nem légből kapott dolgot írtam le, hanem a tapasztalataimat...
2012. dec. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 *Glissade* ***** válasza:

ma 15:09


Szerintem ez a videó egyáltalán nem motiváló:)

2012. dec. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 aikiboxer ***** válasza:
Vedd meg a fegyencedzés c. könyvet és kezdj el edzeni otthon.
2012. dec. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sehogy. Írták, eddz otthon. (ha nincs igazán kedved terembe menni :)
2012. dec. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

14 éves csaj ne menjen kondiba :P minek? ha zsírt égetni akarsz vegyél egy pulzusmérőt és fussál/ússzál/bicajozz

Nem hiszem hogy gyúrni akarsz :D

2012. dec. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!