Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire jó választás ez a...

Mennyire jó választás ez a Tömegnövelő? Full Force 5000 (többi lent).

Figyelt kérdés

Ár értéék arányban én jónak látom, de a hatása is ennyire jó?

[link]


2012. dec. 19. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Sz@r. Olyat válassz, amiben legalább 30% a fehérje. Ne egy cukorbombát vegyél!
2012. dec. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van itthon Myprotein 82% os fehérje izolátumom és azzal gondoltam turmixba azért nem is figyeltem annyira a fehérje szintjét azzal nem lenne jó ?:)
2012. dec. 19. 21:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Együtt jó lesz.
2012. dec. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nincs otthon myprotein 82%-os izolátumod, maximum koncentrátumod, de szerintem az sincs, mert ha lenne, akkor nem hiszem, hogy tömegnövelőt akarnál venni hozzá (ráadásul ilyen fapadosat, amiben semmi extra nincs), hogy hozzákeverd, hanem maltodextrint vennél és egy kis dextrózt a fehérjéhez...szerintem...
2012. dec. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

de van!!!!! [link]

ilyenem van! és azért nem akartam jobbat venni mert ezzel betudom keverni.

55kilü vagyok és azért 60 szeretnék lenni...

2012. dec. 21. 12:09
 6/7 anonim ***** válasza:

ez koncentrátum. de tényleg felesleges tömegnövelőt venned, mondom főleg ilyet, amiben semmi extra nincs. jobban jársz, ha veszel mellé maltodextrint szőlőcukrot edzés utánra, vagy esetleg egy ilyet, ha napközben is fogyasztanál tömegnövelőt:

[link]

és kevered ahogy jónak látod. és úgy turbózod fel, ahogy akarod, kreatinnal, glutaminnal etc.

szóval szerintem így a legjobb, de azt csinálsz amit akarsz

2012. dec. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet :) ugyis most jön a creatinos időszakom :)
2012. dec. 23. 12:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!