Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izomnöveléshez protein vagy...

Awful11 kérdése:

Izomnöveléshez protein vagy tömegnövelő a jobb választás?

Figyelt kérdés
60kg vagyok és kb.10 kg-ot szeretnék felszedni lehetőleg izomba. 2 hónapja járok kondizni idáig tömegnövelőt ittam,de nem híztam tőle.Edzővel beszéltem és azt mondta hogy a proteintől csak izom megy fel rám de a tömegnövelőtől zsír is. Akkor most melyiket lenne érdemesebb használni??
2012. nov. 28. 17:28
 1/3 dirtboy ***** válasza:
100%

az edződ baromságot beszélt,ha ez ilyen egyszerű lenne akkor mindenki csak protein inna és végig szálkás izomzata lenne.


tömegnövelő ÉTREND kell neked és ezt egészítsd ki proteinnel és dextrózzal edzés után.

proteinből 0,5g/tskg nyit rakjál dextrózból pedig 50g elég lesz.

erre rá 40-50percre jöhet a szilárd kaja.

vitamin is kéne.


ha nincs étrended vehetsz te bármit,ezek nem csodaporok hanem csak kaja por formában akár a liszt pl.


olvasni való

[link]

2012. nov. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
zabpehelyből mindegy milyet eszek? mert amit küldtél ott ajánlották az étrendbe de nem tudom milyet kéne venni.
2012. nov. 28. 17:46
 3/3 dirtboy ***** válasza:
natur legyen,cukrozott szarokat kerüld
2012. nov. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!