Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a zsonglőrkö...

Mi a véleményetek a zsonglőrködésről?

Figyelt kérdés
Próbáltátok, vagy inkább csak nézitek? Esetleg valaki választotta ezt hobbiként?
2009. aug. 23. 00:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ügyetlen vagyok ilyesmikhez, szerintem nagyon egyedi, különleges hobbi, biztosan érdekes ember az, aki zsonglőrködik.
2009. aug. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Apum zsonglőrködik, és én is kipróbáltam pár éve. Utána ez volt a hobbym, de egy idő után valahogy elhanyagoltam, mint hobbi. Mostmár csak 2havonta egyszer, ha úgy adódik, és eszembe jut, akkor próbálgatom.:)

Én szeretem, nekem tetszik, és másoknak is.

2009. aug. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 labda a maximum, apumtól tanultam :) Általában gyümölcsökön szoktam gyakorolni, anyám ennek nem nagyon örül.. De nézni mindenki szereti.
2009. aug. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én tanultam.

A 3 labda könnyen ment de a buzogánnyal egy évig szenvedtem de megérte.

Már csak a sikerélmény miatt is.

De szerencsére a munkámban is tudom használni ezt a tudást :-9

2009. dec. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. egy éve csinálom nap mint nap, az interneten bukkantam rá az első videóra. Semmi komoly célom nincs vele, csupán hobbi, de számomra nagyon szórakoztató és pihentető egy-egy hosszú nap után. Ma már sok trükköt tudok 4 labdával is, sajnos a 5 labdához több év gyakorlás kell.
2010. júl. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Szerintem szuper dolog, én minden nap ördögbotozom, a gépet szinte csak azért kapcsolom be, hogy újabb trükköket tanuljak.
2013. febr. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

6 éve játszom, az elején minden nap több órát csináltam, mostanában csak, amikor eszembe jut, labdázom ördögbotozom.

labdákat lufiból csináltam magamnak, sajnos sosem lettek teljesen egyformák

ördögbotom az egy gumis Bravostick Basic (kék) [link]


szerintem nagyon jó hobbi, ha csak egy kicsit is megtanulsz, mindenki el fog ájulni milyen ügyes vagy

2013. febr. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!