Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Holnap lehethogy verekedni...

Holnap lehethogy verekedni fogok mit tegyek hogy jobb legyek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 17. 19:16
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
csak nincs barátom senki mer valakivel összevesztem és most nincs 1 se mert mindenkit ellenemfordí
2012. dec. 17. 19:59
 12/18 A kérdező kommentje:
mivel szólogatok be nektek?
2012. dec. 17. 20:07
 13/18 A kérdező kommentje:
akkor mi mer am. nemtudtam bocsi ha tévedek de még új nekem ez az olda
2012. dec. 17. 20:12
 14/18 anonim ***** válasza:

"A legjobb harc az, amelyiket elkerüljük" (nem tudom ki mondta, vagy hogy hol hallottam, remélem nem filmben volt...)


"Lehet" "hogy" "verekedni" "fogok". Ha már most tudod a tutit akkor az esetleges holnapi "verekedés" nem is lesz igazi "harc". Mit tegyél hogy jobb legyél? Próbáld meg megoldani a problémát harc nélkül. Az utolsó dolog amit ilyenkor tenni kell/lehet/szabad az hogy "verekszel".

Amúgy is meddő dolog ez, mert ha ők többen vannak az esélyed annyi mint amennyi hóembernek van a pokolban...

2012. dec. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Vegyél egy gázsprét és fújd arcon magad, talán megsajnálnak és békén hagynak.
2012. dec. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nézzél valami MMA-t vagy pankrációt vagy tudja az isten mit ha "technikásabb"(bár nem sokra mész vele).

B@szd gyomorszájon/arcon főleg orron teljes erőből aztán majd lesz valami.Ha fölkel de már elég ramatyul néz ki aztán már nem "lenne" nehéz győzni.Ha nem akkor besz@ptad.

2012. dec. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
kezdj 1 rugással vagy mellkasra 1 toló rugás vagy térdhajlatra aztán borda vagy gyomor aztán üss állra de az a legjobb ha elkerülöd a verekedést azzal nem oldassz meg semmit :D
2012. dec. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Mellkas helyett a májat támadd.

Ha azt erőteljesen eltalálják az ember összecsuklik.

Egyszer Franciaországban egy Savate bajnok májon rúgott egy boxolót. Az nem hogy összeesett tőle, de üvöltött mint a sakál, már majdnem mentőt hívtak hozzá. Jó pár perc volt amíg összeszedte magát annyira, hogy tudott újra beszélni meg fel tudott állni.


Tehát nem ilyen ütök-rúgok ahová sikerül dolgot kell összehozni ahogy a küzdő sportolók nagyja teszi.


A támadást fel kell építeni, ahogy a bajnok mondta:

- Meg akarsz verni! Idejössz és megütsz és győzöl! Lehetetlen! Egy támadást fel kell építeni.



Én azt mondom ezeket érdemes támadni:

- Máj

- Ágyék

- Áll

2015. szept. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!