Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen ízületvédőt használtok?

Milyen ízületvédőt használtok?

Figyelt kérdés
Futás-,súlyozásról van szó. Ti milyen ízületvédőt használtok ? Mert olvastam és hallottam is , hogy előbb utóbb meg fogom érezni . Még nem igazán fáj semmim szerencsére. De mit ajánlotok majd ízületre ? Vagy valami technikát rá , hogy ne fájjon (pl.:bekenni valami gyógynövénnyel) ? Értelmes válaszokat légyszíves !
2012. dec. 14. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Arthroxon, joint x, arthro guard, stb.
2012. dec. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én ilyet: [link]
2012. dec. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. dec. 14. 20:03
 4/9 anonim ***** válasza:
én semmilyet
2012. dec. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 *Glissade* ***** válasza:
Arthrocurcum
2012. dec. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Takumi ***** válasza:
Scitec Arthroxon
2012. dec. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt curcumával együtt:

[link]

2012. dec. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Rossz információ, amely szerint ezt feltétlen meg kellene érezni. Bemelegítés, a használt gyakorlatok szakszerű végrehajtása, és a genetikai értelemben vett főlény, az amely egyeseket az ilyen problémákkal szemben imunnissá teszi.


Sok készítmény létezik részint attól függően, mitől fáj egy ízület. A legtöbbeknél ez szimpla gyulladás. Miközben a bemelegítés elégtelen a bolond előbb szembesül a (számára) nagy súllyal, mielőtt még a kellő "kenés" létrejönne az érintett területre.


Ilyesmire, ha már kialakult, Arthro Guard Gold. Ezt azért vesszük, mert nem egy mátrix összmennyiségére vagyunk kíváncsiak, hanem a komponensek pontos mennyiségére - ha igaz.


A Scitec mátrixa (Arthroxon) eredetileg 3630 mg/5 kapszula, ma ez 3050. Ez rossz ajánlólevél!

2013. febr. 19. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy igen összetett:


[link]

2013. febr. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!