Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik ízületvédőt vegyem?

Melyik ízületvédőt vegyem?

Figyelt kérdés
Kicsit fájnak az ízületeim, milyen izületvédőt ajánlanátok?
2012. nov. 16. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi az ízület gyulladás oka? Azt kellene megszüntetni.


Valószínűleg az ok, mint nagyon sok embernél a glutén és lektin fogyasztásban, sok telítetlen növényi (gyulladásfokozó) olajban keresendő.


Van egy táplálkozási mód, amelyet gyulladáscsökkentő táplálkozásnak is neveznek, én ízületvédők előtt/mellett ajánlom a paleolit táplálkozást, esetleg előtte paleolit táplálkozáshoz értő orvos felkeresését. Mert hogyha most kis ízületi fájdalmaid vannak, mi lesz még 5-10 év múlva a jelenlegi életmódod mellett?

2012. nov. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hali a közelmúltban volt hasonló jellegü problémám elküldött a házidoki laborba vér,vizelet vizsgra.Na az van hogy egy se húgysav nevü egyület értéke volt magas,ami a fehérje lebontásakor játszik szerepet ill a sejtmagokkal valami..mindegy a lényeg hohyha nincs kezelve késöbb vesekárosodást ill köszvényt okozhat milurit tabit kell szednem 170ft 30db..nekem is az izületeim fájtak aktivan sportolok,szerintem menj el megéri,ha rendben vagy legalább ezt kizárhatod,
2012. nov. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ma reggel voltam pont laborban. Akkor ez hétfőre kiderül.
2012. nov. 16. 13:38
 4/7 anonim ***** válasza:

először derítsd ki az okát-rosszul kivitelezett edzés pl-és azt szüntesd be,és alakítsd át az edzést.

szóval elsősorban fizikailag kezeld magad,ne egyből az egyszerűbb megoldást.

a fegyenc 2 egy egész fejezetet szán a témára amúgy.


ha az edzésedet rendbe raktad,akkor van értelme annak ha szedsz is ízület védőt.

a scitec arthroxon az egyik leggyorsabban ható és legjobb ilyen termék.

viszont ha ilyesmit szedsz a kúra minimum 1 év,hogy legyen is értelme.

szóval nézd meg az árát és dönts.

2012. nov. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha egyértelműen az edzés miatt fáj,akkor a béres porcerő fortét ajánlom.egyik haverom kondizik,és mondta,hogy bevált neki,én is nyomom 2 hónapja,és nem fáj már.
2012. nov. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Arthro Guard Gold. Ez talán segít üríteni a sok mérget, amit a húspropaganda és paleo-elhajlások okoznak. A másik, hogy valószínűleg gyakran terheled magad erősen. A túledzés felé haladva csökken a fájdalomküszöb. Az állandó nehéz tréningek helyett célszerű a nehéz-könnyű folyamatos alkalmazása.
2013. febr. 19. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A sok méreg :)
2013. febr. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!