Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rubint Réka melyik dvd-jét...

Rubint Réka melyik dvd-jét vegyem meg, nem vagyok profi, meg túl edzett se de annyira kezdő sem?

Figyelt kérdés
2-3 naponta futok 3-4 km-eket emellé szeretnék aerobicot amikor valamiért nem tudok kimenni (kis gyerekeim vannak) vagy rossz az idő, valami ami nem 60-80 percekig tart, de azért nem is ilyen kismama gyógy-torna.
2012. szept. 28. 15:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Réka dvd-ja kb mint a kismama torna:)


Rékának kemény étredje lehet, és az edzőterembe is keményen odatehet magáért, nem pedig a hülye videóira táncikál.

Otthonra jódolog az ugrókötelezés, persze keményen, tempósan :) Egy barátom heti 4x35percet szokott nyomni és (étrend mellett) mennek le róla a kilók:)

2012. szept. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm kilókkal nincs problémám :) Van Rékának kismama vagyis baba mama tornája is, arra gondoltam mint összehasonlítás hogy annál azért keményebbet szeretnék de annyira meg nem durvát mint a 80 perces edzései (aminek felénél kiköpöm a tüdőm meg IDŐM sincs egyben ennyi 3 kicsi gyerkőcöm van).
2012. szept. 28. 15:58
 3/13 A kérdező kommentje:
Ja és az ugrókötelezés nagyon tuti valóban ( a férjem is ezt csinálja boxedzés előtt közben) de nem tesz jót a női gátizmoknak :)))
2012. szept. 28. 15:59
 4/13 greeny23 válasza:
Rubint Réka: Add önmagad c. DVD-jét ajánlom. 2x20 perc az egész és nem is kell egy nap alatt megcsinálni mind a kettőt, mégis nagyon hatékony. Gyerkőcök mellett is kivitelezhető a napi 20 perc torna.
2012. szept. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez az add önmagad 1,? Én is ezzel szemezgetek...
2012. szept. 28. 16:10
 6/13 aikiboxer ***** válasza:

Tele van a youtube komplett edzésprogramokkal, pl. régi klasszikus a Billy Blanks tae-kwon-do mester által kifejlesztett tae bo a '90-es évekből.

http://www.youtube.com/watch?v=W0VjItiDF3w


De van még kismillió ilyen, firefox kiegészítővel le tudod őket menteni a gépedre. Nem hiszem, hogy az újabb csodák annyival jobbak lennének. (Vannak fent egyébként teljesen vadiúj edzések is.)

2012. szept. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Szia!

Nekem a Napi 20 perc Önmagadért válik be, szuper, mert lehet cserélgetni a blokkokat, bár én általában 3-at lenyomok (kar, comb, fenék) és hasizmot meg nem csinálom meg, mert a többi blokk is formálja. 3 hónap alatt 12 kg-t fogytam ugyanolyan étrenddel, tehát jöhetett süti, tészta, csoki, csak persze mértékkel.

Réka szuper, nem hiába fogy le annyi ember az edzéseitől:)

2012. okt. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi azóta megvettem 2 dvd-jét, illetve letöltöttem egyet...hát nekem egyáltalán nem jön be idegesít a hangja a hangszíne, hogy néha egyik lábbal nem annyi van mint másikkal mondjuk az egyik dvd-n a zenét alig hallani a nyávogásától. Az eredményeit nem vitatom, de egyáltalán nem volt kedvemre való. Biztos lenne eredménye, csak kínnal álltam neki mindennap.

Így azt tettem amit a harmadik válaszoló írt, a youtuberól szemezgettem, többek között épp erre is ráakadtam (taibo).

Jók, jók de még nincs meg az igazi :))Mindennap csinálom.

2012. okt. 31. 19:42
 9/13 anonim válasza:
Nem értem, hogy lehet a hangszíne alapján megítélni valakit..de te tudod. Egyébként csak próbál ösztönözni, hogy ne aludj el, ha már otthon csinálod, egyedül.
2012. okt. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 aikiboxer ***** válasza:
Én szóltam... :)))
2012. okt. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!