Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit szerettek a sportban?...

Mit szerettek a sportban? Élvezitek is? Vagy csak alakformálás fogyás stb miatt csináljátok?

Figyelt kérdés
2012. dec. 10. 20:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Táncolnom kéne.

Tánc közben nem lehet lovagolni? :P

2012. dec. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 *Glissade* ***** válasza:

Nagyon vicces...!


Inkább te akarj a ló lenni:)

2012. dec. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 aikiboxer ***** válasza:
Én mindent szeretek az aikidóban és a bokszban is. A szépséget, azt, hogy folyamatosan új dolgokat tanulok, jó a társaság, jó együtt fejlődni a többiekkel, és jó társas szórakozás püfölni egymást. :) Szeretem és tisztelem az edzőimet is.
2012. dec. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Kiskoromban kezdtem el sportolni, mindig is rajongtam a sportokért. Most már azért kicsit más, a versenyzés kicsit tönkreteszi a dolgot. Persze jó versenyekre járni meg felkészülni rá, de pl idén szintet léptem, itt már van doppingvizsgálat, várják az eredményeket, az eredmények fent vannak a szövetség meg a klub honlapján, szóval nem lehet lazára venni stb..

Most már értékelik azt is, hogy nézek ki (női sportok előnye ha egy grammal több vagy akkor már hájas vagy..). Utálom amikor macerálnak a súlyom miatt, pedig csak 45 kiló vagyok :( Plusz új dolgokat kell megtanulni amik rohadt nehezek és a kérdésre mikor tanulom meg az edző csak annyit mond: na csináld meg 10 000x ugyanezt és akkor biztos megtanulod.. Szóval most már vannak negatív oldalai is a dolognak. De abba nem akarom hagyni, biztos hiányozna :)

2012. dec. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 *Glissade* ***** válasza:
Utolsó! De a negatív oldalt jobb elhallgatni:))
2012. dec. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Igen igazad van, főleg, hogy rajongok a sportágamért és tényleg szeretem csinálni. Csak most így, hogy fél éve nem volt verseny csak felkészülés, plusz az új dolgok megtanulása, sikertelenség kicsit elvette a kedvem :)

De ha túl egyszerű lenne a dolog nem lenne kíhívás akkor nem is csinálnám :)

2012. dec. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Én csapatsportot ajánlok, az egyéni sportok valahogy elidegenítik, erőszakosabbá, agresszívebbé teszik az embert. Csapatsportban az összetartozás, közös cél, közös munka mellett azért fontos az egyéni tudás és erőnlét, ezek megszerzése, megtartása, és a közösen elért sikerek jelentik az élvezetet. Alapozáskor este hazavánszorogtunk az öcsémmel, utolsó erőnkkel megittuk a csésze teát, ami ki volt készítve, és beájultunk az ágyba... Még ezt is élveztük.
2012. dec. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 aikiboxer ***** válasza:
#17: hát, két gyerekem csapatsportot űz (röplabda, foci), egy pedig bokszol, és határozottan állíthatom, hogy az egyéni sportok NEM teszik agresszívvá a gyereket, még a boksz sem. A csapatsportokban viszont rendszeres a civakodás, az összeveszés, a könnyes szemek. Igaz, lánycsapatokról beszélünk. :)
2012. dec. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Én azért szeretek sportolni, mert...öö..izé...addig se kell tanulni!
2012. dec. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!