Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit szerettek a sportban?...

Mit szerettek a sportban? Élvezitek is? Vagy csak alakformálás fogyás stb miatt csináljátok?

Figyelt kérdés
2012. dec. 10. 20:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Fogyni, alakot formálni nem akarok, viszont sokkal jobb a közérzetem, ha rendszeresen mozgok. Futni, edzőterembe járni utálok, ilyesmire nem is vetemednék, viszont imádok lovagolni, természetes vízben úszni (nyáron), korcsolyázni (télen), biciklizni, táncolni, tollasozni. Szerintem keress olyan mozgásformát, amit örömmel végzel. Mindenkinek más jön be. Ki kell próbálni sok mindent, és rájössz, hogy te mit élvezel.
2012. dec. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%

az első számú célja a funkcionális haszon.

magyarul azért választottam küzdősportot,hogy még hatékonyabban tudjak leverni valakit,ha a helyzet úgy hozza és a mert kihívás elé állít,keményíti,formálja a jellemet.

ezt követi az egészség megtartása.

a kiegészítő edzések alátámasztják az első pontot.

a vonzó külső meg egy kellemes mellékhatása.

2012. dec. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Imádom a szellemi kihívásokat. Amikor gondolkozol, a partnered fejével próbálsz látni. Stratégiát dolgozol ki több lépéssel előre..


Jaa, sakkozom néha.

2012. dec. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%
Én meg csak szeretnék izmos lenni.
2012. dec. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%
Én edzőterembe járok, és hát én is szeretnék izmos lenni, de ami még jobb hogy látni ahogy egyre csak fejlődök, mind kinézetre mind teljesítményben, és ez az ami jó hogy hétről hétre egyre jobb vagy.
2012. dec. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, melyik sportban. Lovaglásban a természet közelségét: átvágtatni egy búzamezőn egészen olyan érzés, mint amit a filmekben látsz. :) De az a része sem rossz, hogy egy 7-800 kilós (sokszor vad) állat megteszi, amit "mondasz" neki. Bringázásban a felfedezés lehetőségét: olyan utat vagy ösvényt választasz, amilyet csak szeretnél, arra tekersz, amerre akarsz.

Vitorlázásban a szabadságot, edzőtermi edzésben a kellemes fáradtságot és a látható eredményeket, squash/tollasnál a vidámságot... Mindenben meg lehet találni a pozitívumokat, csak jól meg kell figyelni. :)

2012. dec. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%
Itt mindig tanulok valamit.:)
2012. dec. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mikor megyünk Cyannal lovagolni?
2012. dec. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%
Az jó lenne, de én tollasozni akartam, rám fér egy kis vidámság.:)
2012. dec. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 *Glissade* ***** válasza:

Attól függ melyik sport.


Tánc: Szabadság, önkifejezés, befelé figyelés, határok átlépése, tartozni valahová, folyamatos célok és kihívások. Sokszínűség, repülés, álmok, érzelmek kifejezése, kreativitás kiélése.

Szeretem, hogy a tánc közben az lehetek, aki csak akarok lenni. Akkor érzem azt, hogy igazán élek!


Asszem más sportban is ezeket keresem.

2012. dec. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!