Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy álljak neki gyurni?...

Hogy álljak neki gyurni? (foylt lent)

Figyelt kérdés
17 éves vagyok 185 cm 100 kg és nem vagyok kövér
2012. dec. 9. 23:46
 1/7 Takumi ***** válasza:
body.builder.hu mindent megtalálsz. Kaja, edzésterv, gyakorlatok.
2012. dec. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Beállsz a konyhába, liszt, tojás, só, kis víz és mehet.
2012. dec. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha pedig a viccet félretesszük, akkor mindenképpen natural maradsz. Nem szabad szétcseszni magad semmivel. A legszebb izmok cuccnélkül készülnek.
2012. dec. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom szétcseszni magamat de hogy kezdjem el ? itthon van 3kg kézi sulyzó
2012. dec. 10. 00:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Letöltöd a sárga kapszulát és elolvasod az első betűtől az utolsóig, amit számodra feleslegesnek tartasz még azt is.


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


Itt levan írva hogy tudod leszedni.


Ha elolvasod akkor már nem nagyon kell hogy kérdésed legyen.


Amúgy 3kg-os súlyzó max bemelegítésre jó, vagy beruházol valami összetettebb gépre és kézi súlyzókra, vagy az olcsóbb és jobb megoldást választod, azaz elmész egy terembe.

2012. dec. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt a 3kilós súlyzócska az jó lesz ajtót kitámasztani, még lányoknak sem elég. Másrészt tényleg nem ártana elolvasni a sárga kapszulát.

Én pedig ezt ajánlom:

Kezdőknek heti 3 napos teljes testes edzés kell 2 hónapig:

[link]

Majd végezhetsz utána 1-2 hónap un. A-B-A, B-A-B edzést:

[link]

Utána válthatsz heti 3-4 napos osztott edzésre, ahol már heti egyszer dolgoztatunk meg egy izomcsoportot, de akkor keményen és több gyakorlattal.

[link]

[link]

2012. dec. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 15 éves koromban kezdtem el gyúrni. Most 20 éves vagyok. A gyúráshoz nagyon sok türelem és kitartás kell. Ráadásul ha valaki szép eredményt akar elérni akkor jól is kell étkezni. Nekem van egy kezdő edzéstervem ha érdekel. Én sajnos másfél éve már nem gyúrok mivel marha drága a sport legalábbis számomra, de régebben ezt az edzéstervet csináltam és fejlődtem valamennnyit főleg 16 évesen.:):)
2012. dec. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!