Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Löttyedt fenékre milyen...

Löttyedt fenékre milyen gyakorlatokat végezzek? Vagy csak plasztikai sebész tudja megoldani ezt?

Figyelt kérdés
Vékony vagyok a fenekem nagy és nagyon nagyon löttyedt. Nincs pénzem konditerembe menni, de itthon szeretnék rá tornázni. Rubint Réka 20 perc fenék tornáját csinálom. Ha azt minden nap megcsinálom és mellé futás, biciklizés meg a guggulást olvastam az hatátos lehet? Illetve ilyen lábsúlyt használjak? Vagy hogy kéne? Nagyon elvagyok keseredve. A fenék alatti rész lóg vagy nem tudom máshogy mondani, ezt ellehet tüntetni vagy csak plasztikai sebésszel?
2012. dec. 7. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

a táplálkozásod legyen fehérjedús,és igen.

a guggolás a az a gyakorlat ami oda megy.

a fegyencedzésnek nézz utána,ott fokról-fokra levezetik neked,hogy hogyan vágj bele.


de persze az sem kizárt,hogy az alacsony testsúlyod ellenére rém magas a testzsírod.

ez megint csak a koplalásra és a fehérje megvonásra vezethető vissza az inaktív életmód mellett.

2012. dec. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Guggolás, kitörés, lépcsőzés + magas fehérjebevitel legyen.
2012. dec. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az étrend a legfontosabb, anélkül tornázhatsz bármennyit, sose lesz feszes a feneked. És valóban lehet kicsi testsúllyal is magas a testzsír, pl párom 45kg és mégis van egy kis pocija... :)
2012. dec. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!