Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A muscleteam-on lévő myprotein...

A muscleteam-on lévő myprotein (5kg) megbízható?

Figyelt kérdés
tényleg 80%-os a fehérjetartalma? mert ahhoz szerintem elég olcsó
2012. dec. 6. 17:18
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Én nem azt mondtam hogy hamisítány!!!!!!!

Ha nem azt, hogy ennek a nagykereskedelmi ára magasabb, mint a kisker ára bizonyos helyeken!!! Ez azért nagy különbség!!!

2013. márc. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Hapsikám azt ajánlasz amit akarsz. Nagy ívben lesz-arom és eddig is les-zartam. Az sem érdekelt soha, hogy te világ életedben a syngexet ittad. Egyénio szoc.pol probléma. Neked ez kell, ez jött be, és kész.


De ne hogy nekem te magyarázd el, hogy mi mennyi, akkor amikor, fél tucat nyugati nagyker árlistája előttem hever. És tudom azt hogy ennek a syngexnek a hivatalos beszerzési ára mennyi?


Még ha valaki 20.000EUR érték felett vásárol még akkor sem lehetséges. Pedig 20.000EUR vásárlási tétel az nem zsemle vásár a közértben.

2013. márc. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 dirtboy ***** válasza:

idézlek tegnap 18:21 kor írtad

/legtöbb boltban van ahol 9 rugóért adják? Mi ez ha nem hamisítvány?/


most írtad

/Én nem azt mondtam hogy hamisítány!!!!!! /


legalább vissza olvasnád mit írtál ha már fejből nem tudod,vagy csak le akarod tagadni mindegy.

azt írtad és kész.


leszarom hogy mennyi lista hever előtted,az számít hogy 10ért megrendeled és meg is kapod az eredeti syngexet.

hogy nálad papíron mi van nem számít.

szerintem hagyjuk is ezt a vitát mert te a papírjaiddal vagy kiakadva én meg a valóssággal foglalkozok.

hívd fel a boltot aztán kérdezd meg tőlük hogy hogy tudják ennyiért árulni.


BODYBUILDINGBOLT.HU

(70) 612-4965

(30) 912-5227

info@bodybuildingbolt.hu

2013. márc. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Nem hivok fel semmilyen boltot, mert engem nem érdekel a syngex. Te vagy oda érte, te iszod.
2013. márc. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 dirtboy ***** válasza:

de birka vagy istenem,már jó ideje itt válaszolgatsz én meg még régebb óta, milliószor le lett már írva,sőt kérdés is volt róla hogy már nem edzek.

tehát ebből kitalálhatnád hogy semmilyen fehérjét nem iszok már,sőt mikor edzettem akkor sem vettem csak 1x syngexet szóval totál elvagy tévedve.

én nem a syngexet védem hanem azt hogy azért mert valami valahol olcsóbb még nem jelenti azt hogy hamisítvány

az hogy pont a syngex volt most ez a termék csak egy dolog.

2013. márc. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Igen kénytelen vagyok hasonló birkának irogatni.
2013. márc. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
Én már több helyről is rendeltem syngexet, köztük a muscleteamről is még régebben, és mindegyik ugyanolyan volt. A 10 e forintos is és a 13500 ft-os is.
2013. máj. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:
En nemreg rendeltem toluk,de sima feher zsakba kaptam,csak fel volt matricazva! Mar nem elosszor vettem ezt a fajta feherjet es mindig szurke-kek zsakban volt. Fura.
2013. jún. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 Mundy válasza:

Arra nem gondoltok,hogy lehet az olcsóbb az éppen akciós ár volt akkor?

Vagy ha külföldről berendelt termék,akkor az árfolyam változott?

Vagy netán tényleg hamis??? :O

Megbízható helyről kell venni/rendelni és nincs gond...,de egyébként a hamisat könnyű kiszúrni,ha látod a saját szemeddel,ha meg rendeled kétes forrásból,akkor meg mindegy (az is mindegy,hogy mi van a hirdetés fotóján és az is,amit kapsz a csomagban).

Hú de régi a post,lhet nem is nézi már senki :D

Remélem a kérdezőnek sikerült azóta venni,amit szeretett volna.

Üdv!

2016. dec. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!