Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A muscleteam-on lévő myprotein...

A muscleteam-on lévő myprotein (5kg) megbízható?

Figyelt kérdés
tényleg 80%-os a fehérjetartalma? mert ahhoz szerintem elég olcsó
2012. dec. 6. 17:18
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Meg ez is.....

[link]

2013. jan. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim válasza:

14.50 es okostojásnak üzenem!! WPC 80 = Whey Protein Concentrate a többi gondolja hozzá hogy ez valóban mit is jelenthez... Csak nem tejsavó fehérje koncentrátumot??? Na nee tényleeeg, ÚRISTEN akkor a scitec 100% whey-ben is WPC 80 van?? :D

Viccet félretéve, azért mert megjelent egy cikk a hamis átlátszózacskós és egyéb ragasztott matricás fehérjékről amikre wpc80 volt nyomtatva, nem kéne mindent annak tekinteni, főleg ha nem ismered a MÁRKÁT, ami egyébként angliában nagy sikere van!!! (megsúgom boltba nem árulnak szart mert a vizsgálatoknál ha lebuknának csikk csukk lenne...) A vaterán meg egyéb forrásból vásárlók aggódjanak a 30% os szarok miatt :))

2013. márc. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Ha a Vatera egyes fehérjéit hamisítványoknak mondjátok, akkor hogyan lehet, hogy VPX ami 13-14 rugó között mozog a legtöbb boltban van ahol 9 rugóért adják? Mi ez ha nem hamisítvány?
2013. márc. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 dirtboy ***** válasza:

10ért adják nem 9ért.

egyébként meg azért mert nem minden bolt egyforma áron árulja még nem jelenti azt hogy ott ahol olcsóbb ott hamisítvány.

2013. márc. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Nem furcsa, hogy minden boltban csak drágábban tudják adni?! Szerinted más nem adná olcsóbban?!?!
2013. márc. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 dirtboy ***** válasza:

milyen minden boltban?

volt vagy 3boltban is 10ért te szerencsétlen.


én nem tudom neked mi a fa sz bajod van mostanában,egy ideig futtatod magad a boltoddal aztán fikázod a saját termékedet most meg már csak kötekedsz.

térj már észhez karcsi.

2013. márc. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

Te másik szerencsétlen,

szállítás alatt,

raktáron nincs,

majd lesz valamikor.


Olvasni csak tudsz!

2013. márc. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 dirtboy ***** válasza:

és?

ettől függetlenül ott is 10ért adták csak elfogyott.

szóval akkor mikor volt akkor valószínű ott is mind hamisítvány volt mi?

2013. márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Ennyire nem kell kimutatni a hozzá nem értésedet?!? Igen valamikor annyiért adták. Bármennyire is erőlködsz az igazaddal. Ha most kellene megvásárolnia egy boltnak egy valódi nagykertől, a 305-306-307ft/EUR árfolyamon, akkor biztosan nem lenne ennyi.
2013. márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 dirtboy ***** válasza:

akkor közelítsük meg máshonnét a hülyeségedet.

te szoktad írni hogy mielőtt rágalmazunk egy terméket akkor előtte bizonyítsuk be hogy igazunk van vele kapcsolatban.

te azt állítod hogy a 10ért árult syngex hamisítvány.

hol a bizonyítékod rá?


másik meg hogy én még nincs egy éve hogy vettem 10ért syngexet és képzeld tényleg azt kaptam nem lisztet.

na erre mit lépsz?


kajak már a f asz kivan hogy ha nem a muscleteam megy akkor minden bajod van,nem is fogom már ajánlani inkább.

átállok a syngex,nitro pure stb termékek ajánlására.

a stillmass 6:3:1 is gyanusan olcsó,ha más cég drágábban adja akkor biztos ennél van valami bibi hogy ilyen olcsó.

jól gondolom?

2013. márc. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!