Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A váll csontot, a vállat...

A váll csontot, a vállat lehet formálni? Heti kettő váll edzést tolok. Hétfő oldalsó delta, pénteken meg egyik héten első, másik héten hátsó delta. Keskeny vállam van sajnos ezért muszáj.

Figyelt kérdés
Viszont az a baj, hogy kicsi lefelé áll, na most őszintén majdnem, mint a karácsonyfa és egy kicsit előre is ál. Azt mondták, hogy lehet a csontot is formálni, másik irányba, a helyes irányba terelni. Az érdekelne, hogy ez igaz-e, ha igen akkor milyen gyakorlatok vagy kit keressek fel ennek az ügynek az érdekébe? Elhinni nem tudjátok, hogy az önbizalmamat mennyire letudja vinni és mennyire lehangol, ha a tükörbe nézek. Hiába vagyok tiszta izom, meg a vállamon is van azért jól izom. Meg 38-as kar, aránylag nagy és formás mell, 76al szériázok. Na mindegy, tehát minden egész jól megy, de az a fránya váll nem úgy áll, ahogy kéne, mit ér a nagy formás kar egy deformált váll mellett... 22 éves férfi vagyok, tehát nőni már nem fog a csontom, 73 kg, 173 cm. Műteni meg úgysem fognak, mert fiatal vagyok és kb. még azt mondják, h ne kondizak, de akkor még izom se lenne rajta. :( Tehetetlen vagyok, valaki segítsen.
2012. dec. 5. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:

A csontot nem tudod formálni, sem a tapadási pontokat megváltoztatni. Az izmokat tudod rajta növelni.

Heti egy kemény válledzés legyen, minden területet jól dolgozz meg.

A 38-as kar az nem valami nagy, nekem ekkora magassággal 43-44 közötti és marhára picike az is. De jó, ha te elégedett vagy magaddal.:)

2012. dec. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amúgy tudta,, hogy valaki a 38ba bele fog kötni, persze, hogy nem nagy, aki 10 éve nyomja, meg profi sportoló. Csak nagyon sok embernek a környékén nincs és sztem többen vannak ez alatt. Pedig nem egy ember mondta, hogy lehet a vállcsontot formálni. Hát nem tudom. :)
2012. dec. 5. 18:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor eddig vajon miért nem tudtál csontot formálni? :)

Nem kötözködtem, csak nézzük reálisan a dolgokat. Én nem vagyok profi, csak sima hobbi kondis, aki meló után edzeget, de egy 43-as kar az bőven nem nagy még, hidd el nekem.:)

2012. dec. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na itt zárjuk le ezt a témát. :)) Amúgy sem ez volt a kérdés, azért köszi a segítséget.
2012. dec. 5. 18:33
 5/5 anonim ***** válasza:
nincs mit, tényleg nem akartam kötözködni.:)
2012. dec. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!