Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tornával/sporttal...

Milyen tornával/sporttal lehet a leggyorsabban eredményt elérni?

Figyelt kérdés
Az eredmény alatt a fogyást, izmosodást értem, és persze nem napok alatt hanem hetek, hónapok, de melyikbe lenne érdemes belekezdenem? Annyi a baj velem, hogy ha nem látok eredményt hamar, akkor abbahagyom, mert nincs sikerélményem, és eddig mindennel ez volt...

2012. dec. 4. 21:10
1 2
 1/11 *Glissade* ***** válasza:

"hogy ha nem látok eredményt hamar, akkor abbahagyom, mert nincs sikerélményem, és eddig mindennel ez volt..."


Először ezen kéne változtatnod, utána megbeszélhetjük melyik sportot, étkezést stb. válaszd:)

Sajna minden agyban dől el...

2012. dec. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hm...hát az nem lesz könnyű :/ de mégis mi lenne az amit ajánlanál?
2012. dec. 4. 21:16
 3/11 *Glissade* ***** válasza:

Fogyni, vagy izmosodni szeretnél hamarabb?

Esetleg valami mást is?Pl. állóképesség, hajlékonyság stb.

2012. dec. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Inkább izmosodni...főleg hasizom, meg comb, fenék...a szokásos :D
2012. dec. 4. 21:30
 5/11 *Glissade* ***** válasza:
Mit tennél meg azért, hogy ezt elérd?:) Mennyire szeretnél "elmélyülni" a dolgokban?:)
2012. dec. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hm...heti 3x torna minimum...csak nem tudom melyik lenne a legjobb választás. Kevesebbet is ennék, kevesebb kenyér, több gyümi, kevesebb édesség...

Szerintem ezek azok az alap dolgok amik kellenek, és meg is valósíthatók :)

2012. dec. 4. 21:43
 7/11 *Glissade* ***** válasza:

A heti 3 torna tökéletes:)

A kevesebb kenyér több gyümi stb. az így nem egészen jó, sajnos ennél több kell!


Illetve van egy kis kavarodás! Ha izmot szeretnél építeni, ahhoz intenzív súlyzós vagy saját testsúlyós edzés kell, és tömegnövelő étrend. (elvileg pontosan kiszámolva).


A fogyáshoz kell a kalória deficit amit te leírtál, de az sem egészen így!

Nem azért kell kerűlni a "szemét" kajákat, hogy vékony legyél, hanem azért, hogy ne zabálj meg annyi haszontalan, emberi szervezet számára nem való ételt.

2012. dec. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ahaaa, értem...és olyan étrendet hogyan tudokm összerakni?
2012. dec. 4. 22:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Edzőterem lenne a leghatékonyabb.Célzott gyakorlatokat csinálhatsz mindenhová.Először felszedni egy kis tömeget utána leszálkásítani,hogy előjöjjenek a formák.
2012. dec. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Awful11 ***** válasza:

[link]


Itt nézhetsz minta étrendeket.

2012. dec. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!