Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hai! Még nem nagyon vagyok...

Hai! Még nem nagyon vagyok benne ebbe a témában, tehát lenne pár kérdésem . (? )

Figyelt kérdés

Elkezdeném a saját testsúlyos edzést ,ebből is a calisthenicset. Ettől fogok szálkásodni ? Nincs rajtam sok túlsúly kb 15% a zsírszázalékom . Motivációt igazából a Bar Brothers adott . Kb olyan alkat vagyok ,mint mikor ők elkezdték (najó annál kicsit izmosabb) :DD


És egy másik kérdés : a V alakú izmot (hasizom alatt) azt lábemelésekkel kitudom tónusozni ? vagy az is jól fog látszódni ha tolom a calisthenicset ?


normális válaszokat kérek ,thanks.



2012. dec. 4. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fogsz, étrend nélkül is. A sportok terhelés specifikus testet képeznek, akkor tudod a legjobban csinálni ugye minél kevesebb zsir van rajtad.
2012. dec. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem .
2012. dec. 5. 13:59
 3/9 A kérdező kommentje:
Még valaki ? :)
2012. dec. 6. 15:23
 4/9 anonim ***** válasza:

Bocs marci, de szerintem kell hozzá jó étrend. Önmagában nem elég a mozgás, kellene szálkásító diéta is.

A V alakú izmot tényleg lábemeléssel tudod erősíteni, de akkor fog látszódni rendesen, ha leviszed a testzsírszázalékot kb 8% körüli értékre vagy az alá.

2012. dec. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyébként írni akartam ,hogy már 1 hónapja átraktam az étrendemet :D kb 225-30g fehérje ,és 175-80 g ch . :) Meg csinálom a "workout routine" van egy videójuk ,hogy hogyan égess zsírt ...ezt szoktam csinálni . lábemelés ,húzódzkodás ,tolódzkodás stb.. az a v alakú izom meg már egyre jobban kezd kilátszódni :)
2012. dec. 6. 15:45
 6/9 anonim ***** válasza:
De hány kiló vagy?, mert ha kb 80, akkor jó a mennyiség. Ha majd nem megy le zsír, tehát megálsz a fogyásban, akkor a szénhidrátot kell csökenteni a fehérjét tartsd magasan.
2012. dec. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
65 kg vagyok :)
2012. dec. 6. 18:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Arra gondoltam hogy szálkásitő étrend nélkül, egészséges kajákkal.
2012. dec. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez genetikafüggő is. Van akinek nagyon oda kell figyelni a mennyiségekre, fehérje-ch arányra is. Pl nekem.:)
2012. dec. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!