Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nyilván már mindenki várta a...

Nyilván már mindenki várta a DMAA kérdéseket. Ezért hála az égnek, hogy én vagyok az első. :DDD Tehát melyik termékekben található meg mámeg ez a hülyeség? Remélem nem a scitecben (scitec 4 ever).

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 19:27
 1/9 JayC ***** válasza:
nagyon vártam már a DMAA kérdéseket. talán meg kéne nézni az összetevők között, hogy mit is tartalmaz pontosan??
2012. nov. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt pofázom én is, nem kell megjegyezni haver. Ezzel nem letámadni akarlak, de nem kell flegmázni. :DDD Nyilván, ami engem érint meg is néztem, pl. jumbo.
2012. nov. 3. 19:30
 3/9 anonim ***** válasza:
2012. nov. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De ha hallottál erről, akkor hogyhogy nem találtad meg, ahol le van írva a lista? Az origo cikkében spec belinkelték az ÁNTSZ oldalát.
2012. nov. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, és ha jól emlékszem volt valami ilyesmi már pár hónapja, tán ugyanezzel az anyaggal?...
2012. nov. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na egy ilyen válaszra számítottam, mint a 3. köszönöm. Aért neked is Wash. :))) Ennyi lett volna, köszönm mindenkinek. :)
2012. nov. 3. 19:34
 7/9 anonim ***** válasza:

:D a kis cserkész flájtekes :D a jumboban cukor van, abba már nem férne bele a DMAA :D

:D edd attól hízol mint a koca :D

2012. nov. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
scitekben biztosan nincs szerintem, mert a scitec nagyon sokat fordít(pénz és figyelem terén) arra hogy ilyen anyagok ne kerüljenek bele. több 10milliókat adnak ki ilyen ellenőrzésekre. Meg mégis csak ő MO legnagyobb tápkieg gyártó cége és nem hozna nekik jót egy ilyen baki. :D De az is érdekes volt a számomra hogy csak amerikai termékekben találtak:O Magyar termékekben semmi nem volt:O
2012. nov. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

....hogy a fenébe létezik, hogy csak most? A WADA 2009-ben a tiltott doppingszerek listájára tette a cuccot. Nem azért, mert veszélyes, hanem azért, mert hamis pozitívot adhat amfetaminra, ami az élsportban nem különösebben vicces.

[link]

2012. nov. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!