Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Dopping tanács, első kúra?

Dopping tanács, első kúra?

Figyelt kérdés

sziasztok,


most tervezgetem az első kúrámat, egyelőre még csak az információszerzés fázisában vagyok, komoly terveim még nincsenek.


mivel fiatal vagyok (18) de régóta edzek, és még soha nem koxoltam, ezért valami lightosabb kúrval kezdenék.


Amire gondoltam:1. injektálós stana+ propi?

2. szemes stana magába, próbaképp

3. peptidek, konkrétan: CJC1295 ÉS Ipamorelin


hagyjuk ki most azt a részt, hogy mennyire káros, meg nem kapok eredetit, stb.stb. tisztában vagyok vele, saját felelősség.


ui. Testmesteren is érdeklődtem, de itt is szokott lenni pár hozzáértő, kíváncsi lennék a véleményükre.



2012. szept. 23. 16:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
18 éves vagy, de már rég óta edzel. Gratulálok az intelligenciádhoz!
2012. szept. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2012. szept. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 poiu ***** válasza:
2012. szept. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a felettébb hasznos válaszokat, valahol mélyen ezekre számítottam, nem is tudom miért tettem fel a kérdést.


4éve edzek, ezt nem nevezném kis időnek, igaz relatív fogalom a "rég", de szerintem ha valaki odafigyel teljesen a kajára, és megfelelően edz, akkor közel tud kerülni a genetikai korlátaihoz.


első válaszoló, köszönöm a gratulációt, én is gratulálok neked, hogy ennyiből meg tudtad állapítani milyen edzésmúlt van mögöttem.


a syntholos gyereknek meg annyit üzennék, hogy ha viccnek szánta akkor elég gyenge eresztés volt, de iróniának is felettébb harmatos.

2012. szept. 23. 18:45
 5/13 poiu ***** válasza:

Nyilván azok válaszolnak, akik ellenzik az anabolikus szteroidot. Akik használják, árusítják gondolom nem fognak egy lenyomozható e-mail címről válaszolni. Ha tudsz angolul, ezt érdemes megnézned:

http://www.youtube.com/watch?v=ONSF_HPGx-Q&playnext=1&list=P..

Kiderül, hogy a kutatók között is vita van a szteroidokról. Két komoly gond van: 1) sok ember csak szemetes cucchoz jut hozzá 2) a kezdeti változástól belelkesedve egyre inkább túlzásba viszik, ami már kétségtelenül ártalmas.

2012. szept. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én meg 2 éve edzek és nagyívból mehet a....-ba. aki ilyen hülye szteroidokon gondolkodik még hogy genetikai határ öcsém ha jó a kajád meg minden jól nézhetel ki...te IQ betyár
2012. szept. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

utolsó, te istenbarma!


ki mondta hogy nem nézek ki jól?? csak van akinek nem elég, van aki nagyobbra vágyik, amit már nem lehet összehozni naturálban. de látom ezt nehéz neked felfogni.


ui. szerezz be egy nyelvtankönyvet, jót tenne...

2012. szept. 24. 13:52
 8/13 anonim ***** válasza:
jóvan kisfa@zu azt csinálsz amit akarsz remélem szétrohad a májad és remélem soha nem fog felállni a szerszám..
2012. szept. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
látom te is le vagy ragadva a nagy mítoszoknál, hogy impotencia, etc.etc. gondolom te is valami 15éves helyi csődör lehetsz.
2012. szept. 24. 21:41
 10/13 anonim ***** válasza:
nem tudom ki beszél ennyi ésszel te barom hogy lehet valaki ilyen szerencsétlen szaros koxokkal nyomja aki szemes szar ennyi erővel nyomjad a szaros danabolt meg anabolt oszt levagy tojva...
2012. szept. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!