Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Dopping tanács, első kúra?

Dopping tanács, első kúra?

Figyelt kérdés

sziasztok,


most tervezgetem az első kúrámat, egyelőre még csak az információszerzés fázisában vagyok, komoly terveim még nincsenek.


mivel fiatal vagyok (18) de régóta edzek, és még soha nem koxoltam, ezért valami lightosabb kúrval kezdenék.


Amire gondoltam:1. injektálós stana+ propi?

2. szemes stana magába, próbaképp

3. peptidek, konkrétan: CJC1295 ÉS Ipamorelin


hagyjuk ki most azt a részt, hogy mennyire káros, meg nem kapok eredetit, stb.stb. tisztában vagyok vele, saját felelősség.


ui. Testmesteren is érdeklődtem, de itt is szokott lenni pár hozzáértő, kíváncsi lennék a véleményükre.



2012. szept. 23. 16:05
1 2
 11/13 anonim válasza:
nem értem, miért zavarja őket a dopping, de szerintem ne foglalkozz velük. mesterséges fehérjék kellenek, peptidek, inj stana és propi meg mehet egy kis epo meg gh (de abból nagyon kevés, nehogy megnőlj nekem :D )
2012. okt. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Gondolkodtam én is kokszoláson, de amikor elkezdtem utánaolvasni, rosszul lettem, úgyhogy maradtam naturál. :)


dobhatnál 1-2 képet, hogy lássuk azt a genetikai korlátot.

2012. okt. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 poiu ***** válasza:
31%
Így október végén én is gondolok a kokszolásra. Szerencsére eszembe jut, mi gázzal fűtünk.
2012. okt. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!