Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit kell csinálnom ahoz h....

Mit kell csinálnom ahoz h. Országos szinten tudjak boxolni?

Figyelt kérdés

Azon kívül h. Elmegyek edzésre.

Olyanokra gondolok h. Pl futás,fekvő stb. És milyen gyakran?pl heti 2 futas?és milyen mennyiséget?

A válaszokat előre is köszi


14/f



2012. dec. 2. 14:26
 1/4 lee12 ***** válasza:

hát a legfontosabb a tehetség és az hogy szeresd a sportot mert ha pl nem igazán élvezed ha ütik a fejed akkor nem neked való sport

de amúgy jó klubban minden nap van edzés így otthon nem is lesz időd edzeni maximum reggel elmész egy jó 5 kilóméteres futásra, edzésen meg hidd el lesz elég erősítés

ha minden nap elmész reggel futni és edzésen is oda teszed magad akkor országos szint simán megvan sőt 14 évesen még olimpiára is kijuthatsz ha van tehetséged hozzá

2012. dec. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kérdező most 14 éves, mégis hogy a rákba tudna 14 évesen, 4 év múlva kimenni az olimpiára?!


Otthon ne is erőlködj, rendes edzésre járj le, csináld becsülettel, ha úgy érzed kész vagy, akkor kérdezz rá az edződnél, hogy elvinne-e egy gagyi versenyre. Ha eredménytől függetlenül tetszik még akkor is, akkor hajrá!

Kezd el még keményebben csinálni és versenyekre járni!

2012. dec. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

heti 5 boksz edzés.

heti 3x1 futás.

heti 2x1 óra kettlebell.


persze fokozatosan felépítve a terhelést.

fél évig elég a heti 3 box/2 kocogás és aztán fokozatosan egy év alatt felépíted azt amit az elején írtam.

2012. dec. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lee12 ***** válasza:
én úgy értettem hogy ha 14 évesen kezd el boxolni akkor simán kijuthat olimpiára(ilyen korban érdemes elkezdeni)
2012. dec. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!