Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit kellene csinálnom hogy?

Mit kellene csinálnom hogy?

Figyelt kérdés

Sportos alakom legyen, nem kell kigyurt csak sportos vagy kicsit formált?


Eléggé szégyellem pl amikor olyan fiatal csajt 19-20 éves látok aki teljesen sportos, válla megvan szélesedve és kicsit izmosak is ( az átlag csajokhoz képest jóval ) szóval csinosak is és látszik,hogy nem koxosak meg ilyesmi még is izmosak formásak de nem túlzottan.


Itthoni, utcai gyakorlatok érdekelnének amivel elérhetek egy sportos, kicsit izmos vagy közepesen, nem kigyúrt testet. van rajtam kb 7kg zsir is amitől nagyon rég óta szeretnék megszabadulni mert mindig is kicsit "hasas" voltam. Azt is tudom,hogy a zsir az egyből a hasamra rakódik le.


2012. nov. 24. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Mehet lányoknak is a fegyencedzés, de akár a súlyzós is.

Nagyon izmos sosem lehet egy nő kox nélkül, szóval ettől ne félj.

2012. nov. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi. és még az lenne a kérdésünk,hogy tudsz e valami megoldást arra ha valami érzelmi vagy lelki bánat ér? mert ilyenkor csúnyán betudok kajálni sajnos és nagyon gyorsan hizok és nem azért akarunk edzeni,hogy ne változzon semmi :S
2012. nov. 24. 23:53
 3/5 anonim ***** válasza:
wtf:DDD
2012. nov. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 NagyonGonosz ***** válasza:

Ki vagy te Bridget Jones? Nem kell zabálni bánatodban :D

Mindig a távoli cél legyen magad előtt :)

2012. nov. 25. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Zabálj ilyenkor fehérjét (: Van jó édes verzióban proteinturmix, vannak jó kis "gyúrós" sütik, szóval ha ilyen van, inkább ezeket egyed, mert ettől nem fogsz elhízni :D

Amúgymeg mindent bele az edzéssel, a lehető legkeményebben, mert nincs olyan, hogy külön női lötyimötyi.

2012. nov. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!